Medcezir Dizisi 4. Bölümü Tek Parça İzle

Medcezir 4. bölümü tek parça izleMedcezir dizisi 4. bölümü izlemeniz için yeni bir konu açtık. Medcezir 4. bölümü tek parça izle seçeneğini sizlere sunuyoruz bu konu içerisinde. Dizinin 4. bölümü cuma günleri 20:00’de start tv’de olacak. Orada bittiğinde ise burada yayınlayacağız. Medcezir izle seçeneklerimiz sizlere bu konu altından sunacağız sınırsız olarak yararlanabileceksiniz, üstelik ücretsiz olacak. Bilgiler aşağıda ki paragrafta.

Medcezir 4. bölümü tek parça izleme konusu

Medcezir dizisi ilk başladığından beri en çok rating yapan program olmuştur. 3. bölümü ise yayınlanmış bulunuyor. Bizde boş durmadık, hemen 4. bölüm konusunu açtık önceden sizlere bilgileri aktarabilmek için. Medcezir dizisi 3. bölümde neler oldu sizlere özet geçmek isterim. Orkun, Yaman’ı kurtardım diye ortalıklarda gezmektedir, kendisini kahraman ilan etmiştir. Yaman ise gerçekleri söylemez ve susar. Mira ise bu süreçte hep Yaman’ı düşünür, Yaman git gide iyileşir, durumu düzelir. Hasan ise Kenan’ın tehditi üzerine şikayetini geri çeker. Daha sonra Mira çanta parasını Yaman’a verdiğini Eylül’e söyler ama aslında para almadan Hasan şikayetini geri çekmiştir. Bu sıralarda ise Ender hanım hala Yaman’a kızgındır ve eve geri dönmesini kesinlikle istemez. Ender hanım Mert ve kocası Selim ile sağlam bir şekilde kavgaya tutuşur. Ve sonunda Selim, Ender hanımı ikna edebilecek sözler sarfeder, Ender hanım ikna olmuş gibi gözükür. Mert ile beraber Yaman’ı ziyarete gider ve onu hapisten çıkarır. Yaman’ın anneside hapisten çıkmıştır ve Serezlerin evinde buluşurlar, hep beraber panayıra katılırlar. Orada Yaman ile Orkun konuşur, konuşmaları duyan Ender tüm gerçekleri öğrenir ve gençleri cezalandırır. Bu sırada Yaman’ın annesi sarhoş olur ve sahneye atar kendisini, şarkı söylemeye başlar. Yaman apar topar annesini pistten alır ve Mira kendisini sahneye atar, şarkıyı devam ettirir. Bu gece böyle sona erer, diğer sabah Yaman’ın annesi Hasan’ı arar ve çağırır. Onunla beraber gider… Amacı neydi acaba ? bunları medcezir 4. bölümü izlerken anlayacağız…

Medcezir dizisi 4. bölümü izle seçenekleri aşağıda

Sizlere bölümler hakkında bilgileri aktardık ve medcezir izle seçenekleri hakkında bilgileri ise diğer içeriklerimizde vermeye çalışacağız. Medcezir 4. bölümü bu konu altında sizlere ileteceğiz sorunsuz bir şekilde. Bölüm televizyonda yayınlandıktan sonra burada yayınlanacaktır, görüşmek üzere.

Youtube uzantısı: watch?v=apMQmOSuHwQ

Yorumlar

 1. Bu senenin en iyi gençlik dizisi ödülü kesinlikle Medcezir e.Diğer gençlik dizilerinin şansı pek yok bu konuda ancak başka kategoride olursa

 2. Medcezir dizisi izleyenler fav.

 3. Televizyon Gazetesi der ki:

  Ergen dizisi diyenler vardı?Hııım evet sadece ergenler twitter kullanıyo ve sadece ergenler atıyo ile ilgili tweetleri :’)))

 4. Televizyon Dünyası der ki:

  Dün geceki Medcezir dizisi performansımızı kaçıranlar için…

 5. Film Replikleri der ki:

  ilk defa bi türk dizisi izliyorum sardı :)

Fikrini söyle

*