Medcezir 7. bölüm tek parça hd izle

medcezir-7bolumu-tekparca-izleYaman tuzağa düşürülüyor!

Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık bir saatli bombayla yaşayacaktır. Yaman Mira’nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman’ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir.  Bu durumun farkına varan Yamanın Hasana olan nefreti daha da büyür.

Serezlerde ise büyük bir gerginlik hakimdir. Selim Yaman’ın sınava girmemesini kabul edemez. Üniversite onun için artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim’i sakinleştiren taraf Ender olacaktır.

Öte yandan Yaman’ın aklı hep Mira’dadır. Sabaha karşı Mirayı görmek için hastaneye gider..O’nu uyurken bile olsa,  yalnız görebilmek ister. Ama sanki Mira Yamanın gelişini beklermiş gibi uyanıktır. Hastanede geçen bu özel zaman, onları birbirlerine daha da yakınlaştırır.

Yaman’ın hastane ziyaretini öğrenen Orkun, bunun Mira’nın üzerindeki etkilerini de hissedince Yaman’dan daha çok nefret eder. O’nu Mira’dan ve bu çevreden uzaklaştırmak için  Hasan’la işbirliği yapmaya karar verir. Ve Yaman tuzağa düşürülür…

Yaman hırsız ilan edilir!

Orkun’u kurduğu tuzak sonunda paralar Yaman’ın odasında bulunmuş, Yaman hırsız ilan edilmiştir. Serez ailesi dışında kimse onun masum olduğuna inanmamaktadır.

Yaman ise kendisine bu tuzağı Orkun’un kurduğundan emindir. Ama elinde öfkesinden başka bir şey yoktur. Kırılan gururunu tek başına tamir etmek için zor bir karar alır. Mert hayattaki tek dostunun yaşadığı haksızlık karşısında kenarda beklemez. Selim’le birlikte Orkun’un bir açığını arar.

Tedavi için Amerika’ya gitmeden önce Mira, Orkun’la ilişkisini yeniden gözden geçirmeye karar verir. Orkun, Yaman’ı çevrelerinden uzaklaştırmayı başarsa bile, Mira’nın kalbinden çıkaramayacağını anlar. Yaman’ı Mira’nın gözünden düşürmek için elindeki tek kozu oynar…

Serezler’in desteği olmadan hayatını sürdürmeye başlayan Yaman’ın  nefesi Orkun’un ensesindedir. Gerçekleri itiraf ettirene kadar onun peşini bırakmayacaktır.

Amerika’ya gideceği gün Mira son ana kadar vedalaşmak için Yaman’ın gelmesini bekler. Umudunu kaybettiğinde, Yaman’a ulaştırması için Mert’e bir emanet bırakır.

Mert’in hırsızlık olayıyla ilgili bulduğu ipucu, Selim’i büyük bir kumar oynamaya iter. Orkun’a suçunu itiraf ettirir.

Yayın Günü: 1 Kasım Cuma
Yayın Saati: 20.00

Medcezir 7. bölüm izle ayrıntıları

medcezir 7. Bölüm 2. Fragmanı – Star TV, Medcezir 7. bölüm fragmanı – Tıkla İzle en son haber Medcezir 7. bölümde Yaman iftiraya uğruyor. Hırsız damgası yiyen Yaman çaresizlik içinde Avukat Selim Serez ve eşine kendisini ifade etmeye … medcezir 7. bölüm izle ile ilgili haberler Medcezir 7.Bölüm fragman izle 1 Kasım 2013, Medcezir 7.Bölüm fragman 720p izle GazeteA24, hem okumak hem izlemek için ‎- 1 gün önce Star TV – Medcezir 7.Bölüm fragman son bölüm izle, Medcezir 7.Bölüm fragman izle, Medcezir 7.Bölüm fragman son bölüm.,Medcezir 7.Bölüm … Medcezir 7. bölüm fragmanları 1-2 tıkla izle Haberdar‎ – 23 saat önce Medcezir 7.Bölüm Fragman 2 Medcezir 7.Bölüm fragman izle, Medcezir 7.Bölüm … – Medcezir 7.Bölüm fragman hd izle, Medcezir 7.Bölüm fragman son bölüm izle, Medcezir 7.Bölüm fragman izle, Medcezir 7.Bölüm fragman son … Medcezir 7. bölüm izle – Medcezir tek part dizi izle -Medcezir 7. bölüm izle – Medcezir tek part dizi izle.Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi Medcezir yeni bölümleriyle ekrana … Medcezir 7. bölüm fragmanı Medcezir’de Yaman hırsız ilan ediliyor ve Serez ailesi dışında kimse ona inanmıyor… Amerika’ya gideceği gün Mira son ana kadar vedalaşmak … Medcezir Dizisi 7. Yeni Bölüm 2. Fragmanı – Medcezir dizisi 7. bölüm ile izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Medcezir dizisi 7. bölümü 1 Kasım Cuma akşamı kendi saatinde Star … Medcezir 7.Bölüm 2.Fragmanı izle Yeni – medcezir yeni fragman, medcezir 7.bölüm 2.fragmanı izle, medcezir 7.bölüm 2.fragmanı seyret, medcezir 7.bölüm fragmanı izle. Medcezir 7. Bölüm Fragmanları – Medcezir Yeni Bölümde Yaman Medcezir 7. bölümde neler olacak? Medcezir yeni bölümde Yaman’ı çıldırtan iftara nedir? 1 Kasım Cuma akşamı ekrana gelecek Medcezir yeni … Medcezir Son Bölüm İzle, Medcezir HD İzle medcezir‎ Medcezir İzle, Medcezir HD Son Bölüm İzleMedcezir 7.Bölüm- … Medcezir 7. bölüm fragmanları Fenomen dizi Medcezir 7. bölüm fragmanları yayınlandı. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Medcezir 7. bölüm fragmanı bu haberimizde.

http://medcezir-izle.com/medcezir-7-bolum-izle-1-kasim-cuma/

Yorumlar

 1. TelevizyonDünyası der ki:

  kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler icin 7.bölüm tekrarıyla bu aksam 20.00’de Star Tv’de..

 2. Medcezir der ki:

  Medcezir lunapark sahnesinden 7

 3. Reyting kralı der ki:

  Herkes le ilgili şeyler yazıyo izlemedim diye ezik hissediyom olum :////7

 4. Çağatay Ulusoy GR der ki:

  Herkes le ilgili şeyler yazıyo izlemedim diye ezik hissediyom olum :////7

 5. Simay Gülcan der ki:

  Medcezir 7.85 rating ile son 15 dakikayı da ikincilik ile geçti.

Fikrini söyle

*