Medcezir 7. Bölüm izle 1 Kasım Cuma

Medcezir 7. bölüm izle – Medcezir tek part dizi izle.Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi Medcezir yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Medcezir 7. bölüm ve tüm yaşanacaklar burada!

Medcezir 7. bölüm tek part izle – Medcezir tek part dizi izle. Medcezir 7. bölüm fragmanı izle – dizi izle.Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi Medcezir yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Medcezir 7. bölüm ve tüm yaşanacaklar burada!

Star tv Medcezir 7.bölüm fragmanı izle – dizi izle.Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya yeni dizisi ile ekrana geliyor. Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi Medcezir’in çekimlerine başlandı. İşte Medcezir 7.bölüm fragmanı izle

Medcezir 7. bölüm izle

 

 

Medcezir 7. bölümde neler oluyor ?

Mira geçirdiği operasyonu atlatsa da artık bir saatli bombayla yaşayacaktır. Yaman Mira’nın hastalığının şokunu yaşarken Nevin onun kafasını karıştırmamak için yine uzaklaşmayı tercih eder. Hasan ise Yaman’ın yeni çevresiyle tanışmanın ona getireceği maddi faydaların peşindedir.  Bu durumun farkına varan Yamanın Hasana olan nefreti daha da büyür.

Serezlerde ise büyük bir gerginlik hakimdir. Selim Yaman’ın sınava girmemesini kabul edemez. Üniversite onun için artık bir hayal olmuştur. Yaman ne kadar üzülse de verdiği karardan pişmanlık duymaz. Bu sefer Selim’i sakinleştiren taraf Ender olacaktır.

Öte yandan Yaman’ın aklı hep Mira’dadır

 

MEDCEZİR 7. BÖLÜM AŞAĞIDADIR

Tv’de bitten sonra tam olarak burada yayınlanacak.

Part 1 izle.

Part 2 izle.

Yorumlar

  1. Simay Gülcan der ki:

    Medcezir 7.6 rating alarak anlık ratinglerde gecenin ikincisi.

  2. Rating Kurdu der ki:

    “Kayıp şehir” dizisiyle ünlenen Taner Ölmez, “Medcezir” dizisi için 7 kilo verdi!

Fikrini söyle

*