Medcezir 6. Bölüm Tek Parça izle 25 Ekim Cuma

Medcezir 6. bölüm izleMedcezir 6. bölüm içeriği ile karşınızdayız. Medcezir 6. bölüm izle seçeneklerini sizlere sunmaya çalışacağız bu yazımızda. Medcezir dizisi oldukça heyecanlı bir şekilde ilerliyor diyebiliriz. Medcezir 6. bölümde neler olacak diye soracak olursanız sizlere anlatayım. Medcezir 6. bölümde Selim bey Yaman’a oldukça kızıyor, azarlıyor. Yaman ise Mira için sınavı bırakıp onun yanına koşuyor. Okul kapıları Yaman’a kapanıyor. Fakat The O.C dizisine bakacak olursak Yaman daha sonradan okula girecek eğer gerçekten aynısını çekiyorlarsa… Yaman ile Mira oldukça yakınlaşıyorlar hastanede, Mira’nın annesi ise bu işe karşı çıkıyor ve Yaman’a bunu anlatıyor.

Medcezir 6. bölüm izleme seçenekleri

Medcezir 6. bölüm tek parça izlememek elde değil çünkü 6. bölümde daha neler olacak çok merak ediyorum. Fragmanlar insanın iştahını daha da arttırıyor. Medcezir 6. bölüm izle seçenekleriyle sitemizde sizlere sunacağız. Medcezir 6. bölüm canlı izle seçenekleride sitemizde olacak. Peki bir önce ki bölümde neler oldu ? bunlarıda sizlere özet geçmek istiyorum. Orkun bir hırsla Yaman’ın kaldığı yere gidiyor ve Yaman’a şekil yapıyor. Yaman ise altta kalır mı hiç ? kalmaz… Orkun’a bir kez daha dersini veriyor ama Ender ve Selim’e yakalanıyor. Onların işi olduğundan fazla takılmıyorlar. Yaman mülakata giriyor, sonuç pekde olumlu çıkmıyor, fakat Selim Serez ne yapıp ne edip Yaman’ı okula sokacak gibi… Bu sırada Mira, Yaman’ın annesine gidiyor ve olanları anlatıyor. Dertleşiyorlar, Mira orada fenalaşıyor. Bunu duyan Yaman, yazılı sınavı bırakıp Mira’nın peşinden gidiyor ve sınavı kaçırıyor… İşte 5. bölümü bu şekilde özet geçebiliyoruz.

Medcezir 6. bölüm tek parça hd izle

Evet arkadaşlar sizlere dizi hakkında ki konuları özet geçtik. Şimdi ise sizlerle medcezir 6. bölüm izle seçeneklerini sunmam gerekiyor, son paragraftayız ve alt kısımdan diziyi izleyebileceksiniz. Fakat dizi TV’de bittikten hemen sonra koyacağız, yani önceden izleme imkanı yok tabikide..

MEDCEZİR 6. BÖLÜM TV’DEN HEMEN SONRA TAMDA BURADA OLACAK !

[youtube id="3NXypFlbl8M" width="490" height="300"]

Yorumlar

 1. Çağatay Ulusoy GR der ki:

  Totelde 8,07 reytingle ikinci , ab de 9,18 reyting ile birinci ve özet bölümü 6,77 reytingle ikinci sırada!

 2. Rating Kurdu der ki:

  ‘in özeti bile 6.57 reyting alırken ezik demenin nedeni ne canısı?

 3. Demetin der ki:

  Medcezir 7.6 rating alarak anlık ratinglerde gecenin ikincisi.

 4. Çağatay Ulusoy Club der ki:

  Medcezir 6.Bölüm İlk Sahne Yaman Mira Şarkı Sahnesi aracılığıyla yerler sizi

 5. süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Fikrini söyle

*