Medcezir 5. Bölüm Tek Parça izle, Medcezir 5. Bölüm Full HD İzle

Medcezir izle, Medcezir 5.Bölüm hd izle, Medcezir 5.Bölüm son bölüm, Medcezir 11 Ekim 2013.

medcezir-oyunculari5MEDCEZİR SON BÖLÜM BURADA-MEDCEZİR 5. BÖLÜM BURADA TIKLA İZLE… Ekranların sevilen yeni dizisi Medcezir’in yeni bölümü ekranlara geldi. Medcezir 5. bölümde neler yaşanacak. İşte Medcezir 5. bölümün tamamı bu adreste… Medcezir dizisinin merakla beklenen 5. bölümü için yayın geldi çattı. Medcezir 5. bölüm 18 Ekim Cuma akşamı ekranlarda olacak. Medcezir 5. bölümde neler yaşanacak. İşte Medcezir 5. bölüm fragmanı… Medcezir 5. bölümde yaşandı… Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un bulunduğu Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman’ı zor günler bekliyor. Annesi, Yaman’ın hayatından çıkma kararı alır. Giderken de peşinden gelmesin diye Yaman’ın önünü Hasan ile keser. Yaman bundan sonra hayat yolunda tek başına devam edecektir. Ancak bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman’ın yaşadığı trajedi karşısında elleri kolları bağlı kalamaz ve ona hissettirmeden Yaman’ı sahiplenmeye karar verir. Yaman’ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, bir olanak sağlar. Medcezir yeni bölümde Yaman, Orkun’la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacak, bu arada Asım Şekip Kaya Üniversitesi’nin de sınavlarına hazırlanacaktır. Fakat Ender’in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman’ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler.

Tabii Yaman için Orkun’la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman’ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. Öte yandan Mira’nın panayır gecesi Nevin’i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir evre başlatır. Yaman ilk defa Mira’nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak samimi bir iletişim kurarlar.

Medcezir 5. son bölüm full izle. Takılmadan donmadan Medcezir son 5. bölümü izle. 5 Ekim 2013 izle

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Medcezir 5. bölümü dün akşam yayınlandı. Yaman ve Mira’nın aşkı alevlendi. Medcezir 5. son bölüm full izle. Takılmadan donmadan Medcezir 5. bölüm izle. 18 Ekim 2013. Artık Yaman’da dayanamıyor ve Mira’ya karşı boş olmadığını gösteriyor. Mira ve Yaman aşk yaşayacak. Medcezir son bölüm fragman izle. Star TV ekranlarının son günlerde en çok reyting alan dizisi olan Medcezir 5. son bölümü dün akşlam yayınlandı. Yaman ve Annesinin yolları ayrıldı. Mira ve Yaman aşkı alevlendi. Bakalım Yaman oğlumuz bundan sonra kendine nasıl bir yol çizecek. Babası ile olan eski bir anısını hatırlayan Yaman Mira’ya olan aşkını daha fazla saklayamıyor. Yaman ve Mira nasıl olacak.

Yorumlar

  1. Çağatay Ulusoy GR der ki:

    Karagül mü? Medcezir mi? İşte Tv’de dünün sonuçları…

  2. bence en güzel ve en iyi dünyanın en güzel dizisi MEDCEZİRRR harika bence ve süper

Fikrini söyle

*