Medcezir Son Bölüm izle

Medcezir 28. Bölüm 28 Mart Cuma


Medcezir‘in bir bölümünü daha atlattık. Medcezir 28. bölüm için hazırlıklar baş gösteriyor artık. Medcezir 28. bölümü izlemek için internet sitemizi kullanabileceğinizi unutmayınız öncelikle. Geçen bölümde neler yaşandı sizlere özet geçelim.

Medcezir 28. bölüm, Medcezir 28. bölüm izle, medcezir

Kenan, Serezlerin evine yerleşti, hala bu güzel evde oturduğuna inanamıyor. Kenan’ın eşyaları depoda su bastığı için ıslanıyor ve Selim bir miktar para verip yeni eşya almalarını sağlıyor. Alışverişte bir takım sürtüşmeler yaşanıyor, Kenan’a hırsız damgası vuruyorlar. Meğerse Kenan saat’i Yaman’a hediye olarak almış ama Yaman abisini hırsızlıkla suçladı. Şimdi özür dileme sırası Yaman’da. Tan ise yancısıyla beraber Mira’yı rahatsız etmeye devam ediyor. Mira’nın yaptığı kek ile Eylül, Beren’i kıskandırmayıda ihmal etmiyor. Mira ile Eylül ise kek ile Yaman’a gitti ama Kenan oradaydı. Kek’ten de Kenan nasiplendi Yaman sonradan geldi.

Kenan alışverişte sinirlenip çıktıktan sonra gezmeye başladı. Hale tenis oynarken izlemeye başladı onu. Hale çocuktan hoşlandı ama hiç belli etmiyor, dalga bile geçti sonradan. Kenan orayıda terk edip eve geri dönüyor daha sonra. Daha sonra Hale gidip içki teklif etsede güzel geri dönüş alamaz.  Medcezir 28. bölüm izle seçeneklerini yazının en altından tv’de bittikten sonra paylaşacağız.

Benzer Konular

Medcezir 38. Bölüm izle (Sezon Finali)

Medcezir 38. Bölüm izle (Sezon Finali)

Merhaba değerli medcezir fanları… Sizlere bu yazıda medcezir sezon finali izlemeniz için fırsatlar sunacağız. Ama...

Medcezir 37.Bölüm izle

Medcezir 37.Bölüm izle

Merhabalar, medcezir 37. bölüm izlemek için doğru yerdesiniz. Sizlere bu sayfa üzerinden tüm fragmanları ve...

Medcezir 36. Bölüm Tek Parça HD izle

Medcezir 36. Bölüm Tek Parça HD izle

Medcezir 36. bölüm ile karşınızdayız bu yazıda sizlere medcezir 36. bölüm tek parça izle seçeneklerini...

Medcezir 35.Bölüm izle

Medcezir 35.Bölüm izle

Medcezir 35. bölüm izle seçenekleriyle karşınızdayız. Çok heyecanlı bir bölümü daha geride bırakmış bulunuyoruz. Medcezir...

Medcezir 33. Bölüm izle (2 Mayıs Cuma)

Medcezir 33. Bölüm izle (2 Mayıs Cuma)

Merhabalar, medcezir 33. bölüm izlemek isteyenlerin buluştuğu internet sitemize hoşgeldiniz. Medcezir 33. bölüm için geri...

Medcezir son bölümü izle, medcezir son bölüm tek parça izle | Google+ Yandex.Metrica

Web Analytics

Yukarı