Medcezir 27. Bölüm

Medcezir 27. bölüm için burada toplanmış bulunuyoruz. Yine bir Cuma gününü atlattık medcezir ile… Şimdi sizlere anlatacak şeylerimiz var dostlar. Medcezir 27. bölüm izle seçeneklerinden önce anlatmayı düşünüyorum.

medcezir, medcezir 27. bölüm, medcezir izle, medcezir fotoları

 

Bu bölümde çok hareketli şeyler olmadı ama diğer bölümde olacak kesinlikle. Öncelikle şunu söylemeliyim ki Tan psikopatı ortaya çıktı ve tımarhane’den kaçmış için bir taktik geliştirdi. Daha sonra Yaman’ın abisi ceza evinden çıktı ve Yaman’a yapıştı diyebiliriz. Yaman yine terk edecek mi acaba evi ? Herneyse Tan, bir dergi yollayarak Mira’yı taciz etmeye devam ediyor. Öteki yandan ise Sude, küçük kızı Beren’e saldırı yapmış durumda, kilo vermesi için çok baskı yaptığını görüyoruz, ablasına hiç çekmemiş. Medcezir 27. bölüm izlerken göreceksiniz bu sahneleri.

Medcezir 27. bölüm izle seçenekleri ile sizlerde bu diziden mahrum kalmayacaksınız. Gelişen internet sektörüyle beraber dizileride sitelerimizden izleme fırsatını yakalıyorsunuz. Medcezir 27. bölüm tv’de bittikten sonra burada olacak.

[youtube id="ijSBsytxduA" width="490" height="300"]

Fikrini söyle

*