Medcezir Son Bölüm izle

Medcezir 25. Bölüm Full izle


Medcezir 25. bölüm hakkında sizlerle burada konuşmak istiyoruz arkadaşlar. Sizlere buradan medcezir 25. bölüm izlemeniz için paylaşımlarda yapacağız aynı zamanda dizinin bölümleri hakkında kısa özetler geçeceğiz yazılı olarak. Medcezir 24. bölüm bir takım süprizler oldu bunlardan bahsedeceğiz şimdi isterseniz konuya geçelim.

medcezir, medcezir 25. bölüm

Evet arkadaşlar önce eski bölüm için özet geçmek istiyorum, medcezir 25. bölüm izlemeden önce eski bölümü iyi bilmek gerekir. Yaman’ın babasıyla konuşmasıyla başlıyor medcezir ve devamında Mira ile romantik dakikalar ile devam ediyor. Birbirlerine güzelce teselli veriyorlar, babası ortaya çıksa bile Yaman onunla gitmiyor, Serezler de kalmaya devam ediyor, en iyisi de bu zaten. Daha sonra bazı gizli saklı şeyler ortaya çıkıyor oraya geleceğiz. Sude ile Faruk’un kavgası üzerine eve gelen Mira kovuluyor ve babasının evine yerleşiyor. Sude ise bunun suçunu Yaman’a yüklüyor yine olan bizim çocuğa oluyor. Daha sonra Ender, babasının onu polise şikayet ettiğini öğreniyor bunu söyleyen ise Sedef’tir. Çünkü babasına çok kızgındır Sude öyle oyunlar oynuyor ki tüm suç Asım bey’e yükleniyor Sedef ve Faruk’un tüm planları çöküyor. Daha sonra Selim’in teyzesi ve yeğeni geliyor onların evine süpriz yapıyorlar. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinden tanıdığımız Berk Cankat ise bu bölümde Medcezir’e katılıyor, Mira ile tanışıyor ve ona aşık oluyor. Yaman’la ilişkilerini bilmiyor tabi ve Yaman ile bunlar ufaktan gıcık kapıyorlar. Dizinin sonlarına doğru ise Asım ile Sedef kavga ediyor bunun üzerine Asım bey kalp krizi geçiriyor ve yine onu Yaman kurtarıyor, son anda Mira ile konuşuyor onların evinin önünde görüyor ve koşuyor. Medcezir 25. bölüm izle seçeneklerinde nasıl kurtulacak göreceğiz hep beraber.

Bunun yanında Giray ise eve gizlice sızıp Ayşe’yi kaçırıyor kenara odaya çekiyor, medcezir 25. bölüm de amacı nedir öğreneceğiz hayırlısıyla arkadaşlar. Medcezir 25. bölüm tek parça izle seçenekleriyle sizlerle olacağız ve anlattığımız sahneleri göreceksiniz arkadaşlar, sizlerle buradan medcezir 25. bölüm fragmanını da paylaşacağız tabi ki takipte kalın, esen kalın.

Medcezir 25. bölüm izle tek parça

 

Benzer Konular

Medcezir 38. Bölüm izle (Sezon Finali)

Medcezir 38. Bölüm izle (Sezon Finali)

Merhaba değerli medcezir fanları… Sizlere bu yazıda medcezir sezon finali izlemeniz için fırsatlar sunacağız. Ama...

Medcezir 37.Bölüm izle

Medcezir 37.Bölüm izle

Merhabalar, medcezir 37. bölüm izlemek için doğru yerdesiniz. Sizlere bu sayfa üzerinden tüm fragmanları ve...

Medcezir 36. Bölüm Tek Parça HD izle

Medcezir 36. Bölüm Tek Parça HD izle

Medcezir 36. bölüm ile karşınızdayız bu yazıda sizlere medcezir 36. bölüm tek parça izle seçeneklerini...

Medcezir 35.Bölüm izle

Medcezir 35.Bölüm izle

Medcezir 35. bölüm izle seçenekleriyle karşınızdayız. Çok heyecanlı bir bölümü daha geride bırakmış bulunuyoruz. Medcezir...

Medcezir 33. Bölüm izle (2 Mayıs Cuma)

Medcezir 33. Bölüm izle (2 Mayıs Cuma)

Merhabalar, medcezir 33. bölüm izlemek isteyenlerin buluştuğu internet sitemize hoşgeldiniz. Medcezir 33. bölüm için geri...

Medcezir son bölümü izle, medcezir son bölüm tek parça izle | Google+ Yandex.Metrica

Web Analytics

Yukarı