Medcezir 24. Bölüm izle

Medcezir 24. bölüm ile karşınızdayız. 28 Şubat 2014 Cuma günü yayınlanacak olan medcezir 24. bölüm de neler olacak sizlere aktarmak istiyoruz. Ama bunların hepsinden önce medcezir 23. bölüm de neler oldu sizlere kısaca anlatmak istiyorum. Daha sonra devamında ise medcezir 24. bölüm hd izle seçeneğini sizlere ücretsiz sunacağız.

Medcezir 24. bölüm öncesi…

Yaman’ın annesi eve bir not bırakarak terk etti ve izini kaybettirdi. Dolayısıyla Yaman kendisine ve annesine verdiği sözü tutamadı ve diğer evine yani Serezlere geri döndü. Serezler, Yaman’ı çok güzel karşıladı Yaman hiç yabancılık çekmedi. Yaman çok dertlidir ama Mira onu yumuşatır ve kenara çekilmesine izin vermez. Ama Yaman yinede annesini bulacaktır, oldukça kararlı. Medcezir 24. bölüm tek parça izle seçeneğinin diğer paragrafta olduğunu hatırlatalım bu arada.

Bu sırada Mira ve Beren içinde kötü şeyler gelişir, anneleri intihar girişiminde bulunmuştur. Ve dağ tatili süresince onların bilmediği gerçeği öğrenirler yani annesi ve babasının boşandıklarını. Selim ise Ender ve babasının arası bozulmasın diye susar ve Ender’e gerçekleri söylemez ama ailenin arası iyice bozulur. Selim ise Ender’e güzel süpriz yapmaya çalışır hatalarını telafi etmek için. Sedef’in ise Amerika’daki bilinmeyen sırları ortaya çıkar ve Asım bey öğrenir bunları yardım için ise Selim’e gider. Şimdi medcezir 24. bölüm izle seçenekleriyle devam etmek istiyoruz.

Medcezir 24. bölüm izle

Medcezir 24. bölüm izlemek için doğru yerdesiniz sizlere youtube aracılığı ile medcezir 24. bölümü paylaşacağız. Bu bölümde neler olabilir bir düşünelim. Yaman’ın abisi bu bölümde aktif olarak oynayabilir ve bazı gerçekler ortaya çıkabilir.

[youtube id="wqngz1GVUtY" width="490" height="300"]

Yorumlar

  1. harika bir dizi yaaaaaaaaa

  2. MERHABA BEN BU DIZIYI JOK SEVIYORUM TUM EMEYI KECENLERDEN TESEKKUR EDIYORUM.

  3. ben bu diziye hayranım özelikle eylül ve mert

  4. gerçekten çok harika bu dizide en çok mira yaman mert ve eylül çok güzel lerr

Fikrini söyle

*