Medcezir 23. Bölüm Tek Parça ve HD izle

Medcezir 23. bölüm için geri sayım başladı. Medcezir’in son bölümünde yaşananlar diğer bölüm için merak uyandırdı. Medcezir 23. bölüm izlemek için heyecan arttı. Medcezir 23. bölüm 21 Şubat 2014 Cuma günü star tv‘de yayınlanacak. Bildiğiniz gibi güzel bir dağ tatiline gitti gençler ve çok eğlendiler. Sevgililer gününde yani 14 Şubatta ise tatilleri bitti ayrıntıları diğer paragraflarda vereceğiz.

Medcezir 23. bölüm öncesi…

Medcezir 23. bölüm hd izlerken göreceğiniz anları özetleyelim. Yaman’ın dağ tatiline gitmemesi üzerine tüm arkadaşları vazgeçtiler. Mira ve Mert’te tatile gitmekten vazgeçti çünkü Yaman gelemiyordu onlarla birlikte. Daha sonra Beren ablasını zar zor ikna etti tatile gitmeye, Eylül ise Mert’i kolay bir şekilde ikna etti. Ama ikiside Yaman’ın geleceğini bilmiyordu, Selim’in ufak bir yardımıyla ellerine para geçti ve Yaman tatile gitmeye karar verdi annesinin isteği ile. Öğrendikleri zaman özellikle Mira çok mutlu oldu. Tatile gittiler ve bir kriz onları bekliyordu, herkes odalarını iptal ettirmişti ve sadece 1 oda vardı, Eylül’ün odası. Hepsi birlikte orada kalacaklardı. Eylül ve Mert, Yaman ile Mira aynı yatakta uyudular. Aşağıda ki videolardan Mira’nın mutluluk anlarını görebilirsiniz.

Medcezir 23. bölüm izle seçenekleriyle bu sahneler sizlerle. Mert ise Eylül ile aralarında ki ilişki üzerine bahis oynandığını öğrendi ve yıkıldı. Eylül’e trip atmaya başlayınca Eylül güzel bir hamle yaptı. Herkesin bulunduğu bardayken mikrofonu eline alıp ilan-ı aşk etti. Mert ve Eylül’ün ilişkileri yeni bir boyut kazanmış oldu böylelikle. Bu sırada ise Yaman ve Mira eski zamanlarına geri döndüler, herşey en güzel haline geri dönmüştü. Ama Orkun hiç mutlu değildi, bakalım yine ne hainlikler yapacaktı.

Medcezir 23. Bölüm izle

Medcezir 23. bölüm izle seçenekleri bu paragrafın altında olacak arkadaşlar. 21 Şubat gecesi sizlerle tek parça ve hd kalitede paylaşacağız. Medcezir 23. bölüm tek parça izleyebileceksiniz.

Medcezir 23. Bölüm tek parça izle

[button color="red" size="big" link="http://medcezir-izle.com/medcezir-24-bolum-izle/" target="blank" ]Medcezir 24. Bölümü izle[/button]

Fikrini söyle

*