Medcezir 16. Bölüm Tek Parça HD izle

Medcezir 16. bölümü izlemek için sistemi kurmaya başladık. Medcezir 16. bölüm izle seçeneklerini sizlere sunuyoruz bu yazıda.

Medcezir 16. bölümü izle, medcezir

Medcezir 16. bölüm tek parça izle

Yaman’ın romantik sürprizi, Mira’yı Yaman’a bir adım daha yaklaştırır.. Yaman, bugüne kadar tanıdığı bütün erkeklerden çok farklıdır.
Mert’le geçirdikleri gece Eylül’e aşkın yepyeni bir yüzünü gösterir. Eylül, de o gece kalbini usulca Mert’in ellerine bırakır.
Selim’le Ender habersiz geldikleri için mahcup, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya’nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar …
Kenan’ın hapishanedeki ziyaretçisinin bıraktığı Emanet Yaman’ın eline ulaşır.. Fakat Kenan, ziyaretçisinden kimseye söz etmez.. Olayları dışardan takip eden Selim, Yaman’ın ilk kez ondan bir şey sakladığına şahit olacaktır.

Medcezir 16. bölüm hd izle

Öte yandan eski sevgilisinin hala Yaman’la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman’la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu süreç, Mira’nın şahit olduğu olaylara bakış açısını değiştir. Yaman ise Mira’ya yılbaşında özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır.
Yalan, Mira’nın mayınlı bölgesidir. Yaman farkında olmadan bu alana girdiğinde, Mira’yla ilişkisindeki ilk büyük sınavı verecektir.

Medcezir 16. bölüm tek parça izleme seçenekleri bu yazıda olacaktır. Dizi tv’de bittikten hemen sonra bu sayfanın en alt kısmında olacaktır. Medcezir 16. bölüm izle seçeneklerini dizi günü bulabilirsiniz.

[youtube id="WFXcMV5bRrI" width="490" height="300"]

Medcezir 25. Bölüm izle

Fikrini söyle

*