Medcezir 10. Bölüm HD izle

Medcezir 10. bölüm izleMedcezir 10. bölüm izle seçenekleriyle karşınızdayız. Medcezir 10. bölümde neler oluyor merak mı ediyorsunuz ? Medcezir 10. bölüm hd izle seçeneklerinisizlere sunuyoruz. Medcezir 10. bölümü izle, medcezir 10. bölüm tek parça izleme seçenekleri aşağıda. Sizlere güncel medcezir paylaşımlarını sıkılmadan yapmaya devam ediyoruz. Yeni bölüm ile ilgili gelişmeler, eski bölümde neler oldu hatırlatmalarımız sizlerle, okumaya devam edin.

Medcezir 10. bölüm de neler oluyor ?

Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır.
Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.
Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır.
Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır. Eski bölüm özetini okudunuz, medcezir 10. bölüm özeti aşağıdadır.

Medcezir 10. bölüm özeti aşağıda

Mira ile Yaman‘ın “ilk öpücüğü”, aşklarını gerçek hayata taşır. İkisi de kelepçelerinden kurtulup, sadece kalplerinin sesini dinler. Arkadaşlarının arasına döndüklerinde bile yaşadıkları büyünün bozulmasına izin vermezler.
Güzel geçen gecenin sabahı, Mira ve Yaman için tatsız bir sürprizle başlar. Ender’in kız kardeşi Sedef, Mira’nın karşısına hiç beklemediği bir yerde çıkar. Ancak kardeşinin ortaya çıkışı en çok Ender’i etkiler. Yıllardır iki kız kardeş arasında süregelen gizli hesaplaşma ilk andan itibaren kendini hissettirir. Öte yandan Sedef enerjisiyle Yaman ve Mira arasında yeni bir krize sebep olur.
Sude, kızının Yaman’la bir ilişkiye başlamasını engellemek için, Orkun’a beklediği kapıyı aralar. Arkasına aldığı destekle, ilk andan itibaren kendini göstermeye başlayan Orkun ilk hamlesini okulda yapar ve Yaman’ı üstüne çekmeyi başarır. Yaman’ın zarar görmesini engellemek için Mira, iki cephe arasında duvar olur.

Medcezir 10. bölümü hd izle

İzlemek için buraya tıklayınız.

Fikrini söyle

*