Medcezir 6. Bölüm Tek Parça izle 25 Ekim Cuma

Medcezir 6. bölüm izleMedcezir 6. bölüm içeriği ile karşınızdayız. Medcezir 6. bölüm izle seçeneklerini sizlere sunmaya çalışacağız bu yazımızda. Medcezir dizisi oldukça heyecanlı bir şekilde ilerliyor diyebiliriz. Medcezir 6. bölümde neler olacak diye soracak olursanız sizlere anlatayım. Medcezir 6. bölümde Selim bey Yaman’a oldukça kızıyor, azarlıyor. Yaman ise Mira için sınavı bırakıp onun yanına koşuyor. Okul kapıları Yaman’a kapanıyor. Fakat The O.C dizisine bakacak olursak Yaman daha sonradan okula girecek eğer gerçekten aynısını çekiyorlarsa… Yaman ile Mira oldukça yakınlaşıyorlar hastanede, Mira’nın annesi ise bu işe karşı çıkıyor ve Yaman’a bunu anlatıyor.

Medcezir 6. bölüm izleme seçenekleri

Medcezir 6. bölüm tek parça izlememek elde değil çünkü 6. bölümde daha neler olacak çok merak ediyorum. Fragmanlar insanın iştahını daha da arttırıyor. Medcezir 6. bölüm izle seçenekleriyle sitemizde sizlere sunacağız. Medcezir 6. bölüm canlı izle seçenekleride sitemizde olacak. Peki bir önce ki bölümde neler oldu ? bunlarıda sizlere özet geçmek istiyorum. Orkun bir hırsla Yaman’ın kaldığı yere gidiyor ve Yaman’a şekil yapıyor. Yaman ise altta kalır mı hiç ? kalmaz… Orkun’a bir kez daha dersini veriyor ama Ender ve Selim’e yakalanıyor. Onların işi olduğundan fazla takılmıyorlar. Yaman mülakata giriyor, sonuç pekde olumlu çıkmıyor, fakat Selim Serez ne yapıp ne edip Yaman’ı okula sokacak gibi… Bu sırada Mira, Yaman’ın annesine gidiyor ve olanları anlatıyor. Dertleşiyorlar, Mira orada fenalaşıyor. Bunu duyan Yaman, yazılı sınavı bırakıp Mira’nın peşinden gidiyor ve sınavı kaçırıyor… İşte 5. bölümü bu şekilde özet geçebiliyoruz.

Medcezir 6. bölüm tek parça hd izle

Evet arkadaşlar sizlere dizi hakkında ki konuları özet geçtik. Şimdi ise sizlerle medcezir 6. bölüm izle seçeneklerini sunmam gerekiyor, son paragraftayız ve alt kısımdan diziyi izleyebileceksiniz. Fakat dizi TV’de bittikten hemen sonra koyacağız, yani önceden izleme imkanı yok tabikide..

MEDCEZİR 6. BÖLÜM TV’DEN HEMEN SONRA TAMDA BURADA OLACAK !

[youtube id="3NXypFlbl8M" width="490" height="300"]

Medcezir 5. Bölüm İzle 18 Ekim Cuma

Medcezir 5. Bölüm İzle 11 Ekim Cuma

Medcezir 5. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Sizlere medcezir dizisi 5. bölümde neler oldu özet geçeceğiz ve bölümü paylaşacağız. Medcezir 5. bölüm tek parça izle, medcezir 5. bölüm hd izle, medcezir son bölüm izle, medcezir son bölüm tek parça izle seçenekleriyle bu konuda sizlerleyiz. Sizlere kesintisiz ve donmadan hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

18 EKİM CUMA SAAT 22:00’DE DİZİ BURADA OLACAK.

Medcezir 5. bölüm izle 18 Ekim 2013 Cuma

Medcezir dizisi 5. bölüm izle demeden önce sizlere bu bölümde neler oldu anlatmak isteriz. Mira’nın babasını hırsız diye suçladılar, o karısı ile hala tartışma içerisinde hayatına devam ediyor, bu işten kurtuşmaya çalışıyor. Mira ise olanları unutmaya çalışıyor, Yaman ile vakit geçirmek istiyor. Yaman bir kafede işe girer ve orada çalışmaya başlar. Medcezir 5. bölüm izlemek için sabırsızlandığınızı hissedebiliyorum. Mira ile arasını ilerletir ve çıkmaya başlarlar. Selim Serez ise Faruk’a yardım etmeye çalışır, onun hapise girmesini istemez. Faruk, ya herşeyi satıp yeni bir hayat kuracak, yada hiçbirşeyi satmadan hapise girecek önünde iki seçenek var ve karısı ondan ayrılmayı düşünmüyor değil… Yaman ise yeni bir arkadaş yapar kendine çalıştığı yerden, partilere vs. giderler. Yaman, Mira ile buluşmalara gider ve Mert yüzünden hepsi bozulur. Mert, Yaman’ın yeni arkadaşını sahildeki partiye davet eder ve o çocuk orada sorun çıkartır. Orkun kolundan vurulur. Yaman ise ona yardım eder, hastanede Mira’yı çağırır. Star tv medcezir 5. bölüm izle seçenekleriyle yazımıza devam ediyoruz. Medcezir 4. bölümü izlerken de çok zevk almıştınız eminim şimdi medcezir 5. bölümü tek parça izle seçenekleriylede sizleri maksimum seviyede mutlu etmek istiyoruz.

Medcezir 5. bölüm tek parça izle seçenekleri

Evet bir yazının daha sonuna geliyoruz. Çok fazla yazdık artık sizlerle medcezir 5. bölümü paylaşma zamanı geldi. Medcezir dizisi televizyonda yayınlanmadan önce koyamıyoruz malesef. Medcezir dizisi televizyonda bittikten hemen sonra bu yazının en altında yani hemen aşağıdan sizlerle paylaşacağız ve sorunsuz bir şekilde izleyebileceksiniz.

Medcezir 5. bölüm izle

 

Medcezir-izle.com iyi seyirler diler.