Medcezir 35.Bölüm izle

Medcezir 35. bölüm izle seçenekleriyle karşınızdayız. Çok heyecanlı bir bölümü daha geride bırakmış bulunuyoruz. Medcezir dizisi son bölümde neler oldu sizlere anlatacağım.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

MedCezir ‘CSI: Altınkoy’ özel bölümüyle ekranlardaydı dün akşam. Yaman’ın kaybolmasına diğer karakterlerin ilk tepkilerini farklı açılardan çekilen flashbacklerle hatırladık. Çilekeş Yaman’ın kaçırılmadan önce Mira ile yaptığı küçük sohbeti gördük bir de. Orada Mira’nın enselerinde bir manyak olmasına rağmen o olayı da aralarındaki küçük romantizmlerden birisine çevirmesine bayıldım. Ama canlı Barbie Mira’yı en çok takdir ettiğim konu Yaman’ın kaçırılmasının önüne geçen krizleri oldu. Bir It Girl ne olursa olsun ilgiyi kendi üzerinde toplamalı, aferin! Ben mesela direkt Mira’nın hastalığını düşünmeye başladım, bir daha sinir krizi geçirirse Nevin’in saçlarını keser mi diye bekledim falan yani. Bu arada Doruk, Burak ve Tuğçe gerçekten dost gibi dost. Neler neler oluyor, hiç sıvışmıyorlar. Orkun’un annesi babasını öldürdü, hiçbiri şüpheli bir ifade vermedi, Hale’nin bin türlü kazığı oldu çıtları çıkmadı (gerçi arkasından atıp tutmaya başladılar). Mira’nın da Yaman’ın da başı dertten kurtulmuyor, aman bize de bulaşmasın demediler. Çok takdir ettim onları. Bu bölüm bir başka takdir ettiğim insan da Dark Knight Kenan. Mira’nın çabalamadan, artık doğal bir şekilde üzerine ilgi toplamasını ayakta alkışlasam da Tozludere’de Selim ve Kenan bir taraftan Yaman’ı ararken bir taraftan da Mira ile konuşurlarken Mira bunu darlayınca tepkisini güzel koydu: Dur Allahını seversen Mira! Eee bir yerde üvey babası sayılır. Zaten Mira, bir yerde üvey annesi sayılan Sedef’in de sözünü dinleyip insanları darlamayı bıraktı. Bir başka hoş hareket Leyla’dan geldi. “Tozludere’de durum böyle, sendeyiz Mira,” gerçekten harikaydı. Ciddi bir durumda şaka yaptı diye kimse kızı suçlamasın şimdi çünkü kız iki gün önce babasını kaybetti. Hem herkes 7/24 aynı duygu durumunda olamaz.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Tabii ki farklı farklı tepkiler vardı Yaman’ın ortadan kayboluşuna. Asım Şekip Kaya olayın kötü sonlanmasının iyice kötü intiba bırakacağını düşünüyordu. Evet kalpsiz bir hareketti ama Asım Şekip Kaya’ya kızamıyorum. Sanki birileri de bunu düşünmek zorundaymış gibi. Herkes her şeyden elini eteğini çekerse dünya nasıl döner ki? Hale’nin gelmesini bekliyordum ben ama daha samimi bekliyordum. Buna rağmen Ada, olayların ciddiyetini anlayınca daha normal bir karakter oldu. Bölümün başında müsamere kostümüyle 19 Mayıs provalarından çıkmış gelmiş gibiydi ama diğer sahnelerde oldukça başarılı bir tarzda karşımıza çıktı. Bu kadar süslenip püslendiğine göre derdi Yaman değilmiş. Sude Beylice ise kalbini kırdığı Kenan’ın gönlünü almak için, Nevin’i bahane ederek koluna dokunmak suretiyle can alıcı hareketler yaptı. Ancak Kenan fırsat verildiğinde iyi bir insan olduğu için tabii ki kardeşinden başka bir şey düşünmüyordu. Bu arada Sude ve Nevin’in karmaşık akrabalık bağını buradan çözmeye çalışacağım. Şimdi Nevin, Sude’nin dünürü mü yoksa kaynanası mı? Eğer dünürüyse bayramlarda Mira ve Yaman bayağı arada kalacak. Yok eğer kaynanasıysa Nevin elden ayaktan düşmemek için dua etmeye başlayabilir çünkü bir kızı yok ve ne Mira ne de Sude ona hayatta bakmazlar. Gerçi Sude zaten eski kocasının hizmetçisinin eski nişanlısıyla beraber ve bence konu burda çok net bir şekilde ulaşabileceği en üst yere geliyor. Sude’nin bu bölüm Sedef ile iki saniyelik, gülümseyerek birbirlerine bakışları vardı. Hatta Sedef’in çok hoşuna gittiği yüzünden belliydi. Onların durumu da karışık mesela. Sude, Sedef’in üvey annesi mi yoksa Faruk eski karısının üvey damadı mı? Ay çok keyifli, çok harika!

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Bence bu bölümün en saçma olayı Orkun’un Mira’yı ödevi için aramasıydı. Tamam evet düşünceli bir hareket ama ben Yaman’ın kaçırıldığını bilmeden aradı falan sandım. Sonlarda her ne kadar Hasan’ın yalanlarına kansa da Orkun en başarılı virale sebep oldu bu bölüm. Mert ve Eylül’ün Mira’nın ödevini yapmak için Miss Turkey kampına gittikleri sahnede Mert’in Bedük’ün Koyver Kendini şarkısı eşliğinde hülyalara dalması çok güzeldi. Mert’in hallerinde, Eylül’ün çırpınmalarında çok eğlendim. Bir insan sürekli aynı ruh halinde olamaz. Mert’in bu hayali çok masumdu bence. Üstelik Mert-Yaman ilişkisiyle ilgili güzel bir tribute anı da oldu ki bence çok duygusaldı. Mert’in Yaman ile ilk zamanlarını hatırlaması ve yatağın boş tarafına bakarak hüzünlenmesi çok tatlıydı ama kafalarda soru işareti de bırakmadı değil. Mira ile Eylül, Mert ile Yaman’a beardlık mı yapıyorlar diye bir tereddüte düştüm açıkçası. Eylül’ün estetiğe bakış açısını sevmediğimi söylemeden geçemeyeceğim. Yani estetik operasyonlar da kişi görünümünden rahatsızsa kendisini iyi hissetsin, mutlu olsun diye vardır. Bunun takıntı haline gelmiş olanlarından bahsetmiyorum ama estetik operasyonla güzelleşen birisi güzeldir. Üstüne bir şey söylemeye gerek yok bence. Aksini düşünerek beni hayal kırıklığına uğrattın Eylül!

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Bu bölüm kendime bir günah keçisi seçmedim direkt suçluyu ayıkladım. Ya Nevin, sen ne kıt akıllı bir kadınsın? Madem Turan denen o çocuklarının babası olacak adam başına bela almış, üstelik nasıl pis bir iş olduğu “Kimseye söyleme,” tembihinden deliler gibi belli ve sen Selim gibi bir guardian angel’a sahipken gizli saklı bu işlere bulaşmayı nasıl göze alıyorsun? Adamın ölümüne göz yummadın mı zamanında, ne bu telaş? Turunç Nadir’in adamları da Nevin’in evine gelerek olayın tuzu biberi olmuş zaten (vallahi ben vermedim Nevin’in adresini, evet vereceğim dedim ama vermedim). Gerçekten Nevin, ne zaman ortaya çıksan Çokoprens’in hayatını karıştırıyorsun. Karı-koca oğullarınızın hayatını batıracaksınız, o olacak. Turunç Nadir, o Selim’e iftira atan yenge ile kayınbiraderi de öldürdü zaten. Adam tertemiz bir intikam planına başlıyor. Sedef’i de hafiften etkiledi, Asım Şekip Kaya’nın da gözüne girdi. Ne yaptıysanız adama geçmişte, rolden role giriyor. En son sahnede de neredeysen artık. Ada bile orada sen yoksun. Hazır kimseler ortalıkta yokken havuzun tadını mı çıkarayım dedin, yoksa Suzi’ye emirler mi yağdırıyordun bilemiyoruz artık.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Beren’in neden Kadir için “O kadar aptal olamaz,” dediğini bu bölüm iyice anladık. Beren oldukça yüksek bir zekaya sahipmiş de ondanmış. Zaten biliyorduk entrika zekasının yüksek olduğunu ama polisiyesi de iyiymiş. Tan’ın bir şekilde ulaşmak isteyeceğini ilk o dillendirdi mesela. Sude’nin hayatında birisi olduğunu da çaktı hemen. Beren Beylice diye yazılır Firdevs Yöreoğlu diye okunur. Bunu bir yerlere not edin. İleride demişti dersiniz. Ne Sude, ne Eylül, Mira’nın dayanacağı tek gerçek omuz Beren bir de. Hep Beren annesine, Mira babasına çekmiş izlenimi verildi ama tam tersi. Beren ve Faruk, Sude ve Mira’ya göre ailenin diğerlerine karşı daha verici tarafı. Mira ve Sude’nin öyle bir derdi yok, Mira açık açık Yaman ölürse kendisinin de öleceğini söylüyor. Mira ve Sude, ömürleri boyunca Faruk ve Beren’e dayanacaklar, o kadar belli ki. Zaten Mira’nın annesinin kızı olduğu, son sahnede Mira’nın beyaz atıyla pardon beyaz motoruyla Yaman’ı kurtarmaya gitmesine Sude’nin hafif izin verişinden belliydi. Normalde Sude’nin kendisini teknenin önüne atması falan lazım (pek etkili olmaz ama denizde) ama işte söz konusu aşk olunca Sude’nin gönlü engel olmaya elvermedi. Onlar aşk kadınları çünkü.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

İtiraf edeyim Tan ve Yaman’ın neredeyse Stockholm sendromuna dönüşen rehine-kaçıran ilişkisi çok komikti. Özellikle Yaman ağzı kapalı bağırıyor, Tan da “Neee?’” diye cevap veriyor ya, oralar ve Yaman’a ışık tutması çok güzeldi. Çokoprens’in tuvalete gitmesine izin vermeyerek soğumuş çaya batırılmış bisküvi yaptığı için çok kızdım ama Tan’a. Neyse olayın bütün gerginliği karadaydı zaten. Ben böyle geriliyorum, geriliyorum, sonra tekneye geçiyoruz, Tan bir şey söylüyor kahkahalara boğuluyorum, ya. Ne demek ya “Şu an seni kaçırdığım için Mira beni düşünüyor ya, hayatta bundan daha çok haz aldığım bir şey yok,” sonra birtanemler, sevgilimler havada uçuşuyor zaten. Yaman’ın da bütün bölüm gözleriyle çaresizlik, hırs ve sürekli bir çıkar yol arama çabalarını ifade edişi çok güzeldi. Bir de Tan’ın milim milim hesapladığı planına değinmek istiyorum. Yaman’ın da dediği gibi sanatçı bir yönü olduğu için daha göndermeli, daha romantik bir plan yapmış evet. Bütün bunlara montajlar, elektrik şokları ve bayıltıcı ilaçlar gibi, koli bandı gibi oldukça teknik parçalar da eklenmiş (ki şok cihazı dışında adam kaçıracak birisi bunların hepsini edinmesi gerektiğini bilir,) lakin o usturayı orada bırakıp balık tutmak neydi sevgili Tan? Biliyorum artık bunların cevabını veremeyecek kadar uzaktasın ve çok huzurlusun ama o çok büyük bir hataydı. The Great Gatsby’ydi, romantizmdi derken bunları atlamışsın. Ama planının en başarılı kısmı için seni tebrik edeceğim, o da denizin ortasında su bulamayacağınız için suları bir litrelik şişelerle alman. Boşu boşuna bir buçuğa girmemişsin, kullanışlı değil. E ne kadar orada kalacağınız belli değil, Mira ne zaman çözecek işi falan, damacana olayı da sakat; açınca hemen mikrop üretiyor. Yani dediğim gibi şu bir litrelik şişeler planının en mantıklı kısmıydı. Artık nereden okuyorsan bunları bil, sevin istedim.

Medcezir 35. bölüm tek parça izle

medcezir 35. bölüm izle

Mira’nın Orkun’un arkadan es vermesiyle yavaş yavaş çözdüğü bulmaca onu denizin ortasına götürdü. Açık konuşayım, Orkun’un payının önemli olması çok içimi rahatlattı. Mira beyaz motoruna atlarken Orkun’un Mira’yı bırakıp bırakmama üzerine yaşadığı ikilem ve gitmesine izin vermesi çok keyifliydi. Yaman, Mira ve Orkun’un saçma atışmalar dışında birbirlerini kabullenerek ilerleyen bir aşk üçgeni olması çok güzel. Orkun bir süre kötülük yapmadan acı çekse, güzel olacak. Yaman’ın ağzı açılınca bağırdığında Kenan’ın kardeşinin sesini duyması da çok güzeldi. Zaten o da hemen Sude’nin aramasıyla koştu, gitti. Sude ve Kenan da şaka maka bayağı sahiplendiler birbirlerini ha? Neyse Mira’nın bu sefer prensesi öldürmek değil yaşatmak için engelleyen annesi cadı Sude’den, önüne onu korumak için çıkan dikensiz sarmaşık Orkun’dan kurtularak beyaz motoruyla Yaman’a ulaşması, Mira’ya da kahramanlık fırsatı verildiği için altın değerindeydi. Ancak tekneye Çokoprens’i kapatan ateşsiz ejderha Tan, Mira’dan bir öpücük istedi. Aslında çok çok masum bir istek. Orada Tan’ın gerçekten de, ilkokulda sevdiği kız başka birisiyle teneffüse çıktı diye ağlayan bir çocuktan daha akıllı olmadığını anlıyoruz. Yine de, bunu kendisini öpmek istemeyen birisinden istemek ve hayat gayesinin sadece bu olması çok manyakçaydı; daha önce olmamış bir şeydi. Bir başkasını öpmektense canına kıymayı düşünen bir sürü esas kız gördük biz. Hiçbiri Mira kadar aklı başında değildi. Mira ve Yaman da oluşacak travmatik etkileri umarım birbirlerine daha da bağlanmalarını sağlar, uzaklaşmalarını değil.

Medcezir 35. bölüm aşağıda…

 

[sociallocker id="663"]

[youtube id="oCxjtLElCjs" width="490" height="300"]

[/sociallocker]

 

 

 

Medcezir 33. Bölüm izle (2 Mayıs Cuma)

Merhabalar, medcezir 33. bölüm izlemek isteyenlerin buluştuğu internet sitemize hoşgeldiniz. Medcezir 33. bölüm için geri sayım başladı ve heyecanlı bir şekilde ilerliyoruz.

medcezir izle, medcezir, medcezir 33. bölüm

Medcezir eski bölümde neler oldu?

Mira’nın uzun zamandır beklediği yemek, hayalini kurduğundan daha özel geçer…Leyla’nın hayatlarına girmesiyle, Yaman’ın Tozludere’deki hayatı Mira’nın yeniden çekim alanına girer. Mira başlattığı oyunla, Yaman’la geçmişe doğru farklı bir yolculuğa çıkar. Müvekkilinin katilini bulmak için çalışmalarını sürdüren Selim, cinayet düğümü çözecek ipin ucunu yakalar. Diğer taraftan Turunç Nadir, Altınkoy’a sızmak için ayağına kadar gelen fırsatı değerlendirir. Nadir, Yaman ve Kenan’dan intikamını almadan önce kaleyi içten fetheder.
Tozludere’deki inşaat projesi yüzünden Leyla ve babasının başına gelenler, Yaman’la Orkun’u karşı karşıya getirir. Öte yandan, Tan Mira’ya uyarı niteliğindeki son mesajını gönderir.
Yaman’ın Tozludere’de adaleti sağlamak için bulduğu yol, Orkun’a uzun zamandır aradığı açığı verir. Orkun, Yaman’ın cezasını kesmesi için Selim’in karşısına çıkar. Yaman Orkun’un yarattığı krizi bastırmaya çalışırken, Tan Mira’ya “kavuşmak” için harekete geçer.

Medcezir 33. bölüm izle

Dizi tv’de bittikten sonra tam burada olacaktır, tek parça izleyebileceksiniz.

[youtube id="s31fjy28qKA" width="490" height="300"]

 

Medcezir 30. Bölüm izle (11 Nisan Cuma)

Merhaba dostlar, yeni bir medcezir bölümüyle karşınızdayiz. Heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktık ve artık yazıya dökme zamanı geldi gibi gözüküyor. Medcezir 30. bölüm ile bu yazıda sizlerleyiz bugün de… Sizlere anlatılacak o kadar fazla şey var ki… Hangisinden başlasam bilemiyorum, dizi hakkındaki senaryo tahminlerini sizlere aktarmaya çalışacağım. Medcezir‘in yabancı versiyonunda nasıl ilerliyor onlardan bahsedeceğim. Aslına bakarsanız diziyi epey değiştirmişler dostlar. Şu sıralarda Medcezir’de Yaman’ın, Ada’yı hamile bırakmış olması gerekiyordu ve çocuğuna bakmak için altınkoy’u terk etmesi gerekiyordu. Medcezir 30. bölüm izlerken bunlar olacak mı acaba. Ama senaryo epey değişmiş gibi gözüküyor. Ayrıca bunların dışında Sude ve Asım Şekip Kaya’nın düğünleri vardı. Yaman’la Mira ise düğünde acıklı bir şekilde dans ediyorlardı ama bakalım medcezir 30. bölüm de neler olacak bende çok merak ediyorum doğrusu. O değilde bu the o.c. 1. sezon finali 27. bölüm biz geldik 30’a kaça kadar gidecek acaba bu… Neyse yabancı medcezir’den devam edelim tahmin yürütürüz en azından.

medcezir izle, medcezir, medcezir 30. bölüm

Medcezir 30. bölümde neler olabilir?

Yaman’ın gidişinin ardından Mert’te kafayı sıyırıyor ve evi terk ediyor. Eylül başka bir sevgili buluyor, Mira ise evin bahçıvanıyla çıkmaya başlıyor. Tüm bunlar Medcezir’de olması gerekirken olmuyor çünkü Türk kültürüne göre dizi ilerliyor. Dizinin gidişatı hakkında yeni fragmanlar çıktıkça sizleri bilgilendireceğiz arkadaşlar. Medcezir 30. bölüm izle seçeneklerinide yazının en altından takip edebilirsiniz. Youtube üzerinden sizlere bu diziyi izletmeye çalışıyoruz fakat youtube engellendi. Bu yüzden çeşitli dns’ler ile tekrardan sorunsuzca girebilirsiniz. Medcezir 30. bölüm tek parça izle seçenekleri için bu uğraşlar değer kesinlikle. Neyse biz birazda kendi senaryomuza dönelim. Kenan sırf altınkoy’da kalabilmek yaptığı plan suya düşecek mi yoksa başarılı mı olacak bunu anlayacağız umarım. Sude ve Asım bey evlilik hazırlıklarına başlayacak mı? Medcezir 30. bölüm de Yaman ile Mira ayrılacak mı? Tan hala küçük yardımcısıyla Mira’yı rahatstız etmeye çalışıyor. Ve hastaneden kaçabilecek mi çok merak ediyoruz bu alanda da gelişmeler olabilir. Medcezir 30. bölüm izleme seçeneklerine bakarak anlayabileceğiz.

Medcezir 30. Bölüm aşağıda

 

[youtube id="7OqrK5Ye9zs" width="490" height="300"]

Medcezir 29. Bölüm izle (4 Nisan Cuma)

Medcezir dizisinin güzel bir bölümünü daha geride bıraktık ve medcezir 29. bölüm de beraber yine arkadaşlar. Şimdi bölüm hakkında bazı tahminlerde bulunacağız senaryoda neler olabilir bakakacağız. Medcezir şu sıralar oldukça heyecanlı devam ediyor. Yaman ile Mira arasında bozuklar olacak ve sonunu bilemiyoruz. Yine ayrılırlar mı yoksa birbirlerine daha mı iyi bağlanırlar. Aslına bakarsanız fragman tatmin etmiyor kimseyi, keşke hergün medcezir yeni bölümü olsa… Yaman ile Mira ayrılıyor mu? sorusunun cevabını medcezir 29. bölüm de alacağız.

Medcezir 29. bölüm izle, medcezir, medcezir fotoları

Medcezir 29. bölüm’de neler olabilir?

Medcezir 29. bölüm izle seçeneklerin de neler olabilir bir bakalım. Yaman ile Mira ayrılabilir, araları kötü olabilir. Yaman ile Ada’nın sevgili olması ihtimaller arasında tabi. Ada ile Orkun’un arası bozuluyor. Ada’nın en zor zamanlarında Yaman onun yanında oluyor bir yakınlaşma olabilir mi diye düşünmüyor değiliz arkadaşlar.  Medcezir 29. bölümü izlerken çok heyecanlanacağım keşke hemen çıksa. Medcezir 29. bölüm 4 Nisan Cuma izle seçeneklerini sabırsızlıkla bekliyorum. Dizi hakkında gelişmeler yayınlandıkça sizlerle paylaşacağım, şimdilik bu kadar.

MEDCEZİR 29. BÖLÜMÜ AŞAĞIDA…

 

[youtube id="OY_BGOC9z_o" width="490" height="300"]

Medcezir 27. Bölüm izle 21 Mart Cuma

Medcezir 27. bölüm izle seçenekleriyle sizlerleyiz. Medcezir 27. bölüm tek parça izlemek isterseniz sayfamızı inceleyiniz. Medcezir 27. son bölümü izleme seçenekleri burada ve dizi özeti.

medcezir, Medcezir 27. bölüm, medcezir izle, medcezir resimleri

Medcezir 27. bölüm güzel bir giriş yapıyor, Kenan’ı eve götürmüşler bile… “Vay, vay, vay” diye övüne övüne bakıyor eve Kenan. Yaman ise korkulu gözüküyor çünkü başına bir bela alabilir ve Serezler’e mahçup olmaktan korkuyor. Kenan, Selim’in bu iyiliğini unutmayacağını söyleyerek devam ediyor, hakikaten çok iyi adam bu Selim. Ender hanım ile de ufak bir konuşma yaptıktan sonra odasına doğru yol alıyor Yaman ile birlikte. Yaman hemen abisini uyarıyor tabi. “Eğer onların başını derde sokacak birşey yapılırsa, gerçekten çok ayıp olur” diye konuşmasına ekliyor. Asım Şekip Kaya ise diğer kızı hakkında araştırmalar yaptığını düşünüyoruz dosyaları okuyor çünkü. Daha sonra Ender hanım kardeşini görmek için Reyhan’ın evine geliyor ve balkondayken görüyor kızı. Ama Reyhan hemen geliyor ve kovuyor onu.

Medcezir 27. bölüm özeti

Daha sonra Eylül ve Mira, Yaman’ın odasına dalıyor ama bekledikleri şey yok malesef, odada Kenan var. Ellerinde kek ile Yaman’a süpriz yapacaklardı sanırım ama olmadı. Kenan, “Yaman yok, Kenan verelim” diyerek devam ediyor. Daha sonra Yaman ile konuşurkende “çok güzel kızlar he” diye söylüyor yamana ve beraber gülüyorlar. Sonra topluca alışverişe gidiyorlar Mira ve Yaman ufak sevişmeler yapmadan duramazlar zaten onları bir kenara koyalım. Daha sonra Orkun ile Ada tanışıyor bakalım Orkun değişik planlar yapacak mı? Devam edersen alışverişte bir saat kayıp oldu ve Yaman hemen Kenan’a suç atacak bana sorarsanız. Çünkü yabancısında öyle oluyordu. Ama Kenan o saati Yaman’a hediye olarak alıyor galiba. Faturasıyla beraber Yaman’a gösterince neler olacak merak ediyoruz.

Medcezir 27. bölüm izle

 

[youtube id="4VltKowNArw" width="490" height="300"]

 

Medcezir 27. Bölüm

Medcezir 27. bölüm için burada toplanmış bulunuyoruz. Yine bir Cuma gününü atlattık medcezir ile… Şimdi sizlere anlatacak şeylerimiz var dostlar. Medcezir 27. bölüm izle seçeneklerinden önce anlatmayı düşünüyorum.

medcezir, medcezir 27. bölüm, medcezir izle, medcezir fotoları

 

Bu bölümde çok hareketli şeyler olmadı ama diğer bölümde olacak kesinlikle. Öncelikle şunu söylemeliyim ki Tan psikopatı ortaya çıktı ve tımarhane’den kaçmış için bir taktik geliştirdi. Daha sonra Yaman’ın abisi ceza evinden çıktı ve Yaman’a yapıştı diyebiliriz. Yaman yine terk edecek mi acaba evi ? Herneyse Tan, bir dergi yollayarak Mira’yı taciz etmeye devam ediyor. Öteki yandan ise Sude, küçük kızı Beren’e saldırı yapmış durumda, kilo vermesi için çok baskı yaptığını görüyoruz, ablasına hiç çekmemiş. Medcezir 27. bölüm izlerken göreceksiniz bu sahneleri.

Medcezir 27. bölüm izle seçenekleri ile sizlerde bu diziden mahrum kalmayacaksınız. Gelişen internet sektörüyle beraber dizileride sitelerimizden izleme fırsatını yakalıyorsunuz. Medcezir 27. bölüm tv’de bittikten sonra burada olacak.

[youtube id="ijSBsytxduA" width="490" height="300"]

Medcezir 12. Bölüm Tek Parça HD izle 6 Aralık

Medcezir 12. bölüm izleMedcezir 12. bölüm izle, medcezir 12. bölüm tek parça izle, medcezir 12. bölüm hd izle, medcezir 12. bölüm full izle, medcezir 12. bölüm, medcezir 12. bölüm seyret, medcezir son bölüm izle, medcezir izle, medcezir hd izle, medcezir tüm bölümleri izle, medcezir son bölüm tek parça izle, Star tv medcezir 12. bölüm izle, Medcezir 6 Aralık cuma izle

Medcezir 12. bölüm izle

Mira’nın yaşadığı çaresizlikle Tan’a sığınması, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği korkulu saatleri başlatır. Aynı gece Yaman ile Hasan bambaşka bir noktaya taşınır. Yaman hesap sormak için gittiği evden, ilk kahramanını kaybederek çıkar. Yaman hayatının en ağır gecesini yaşarken, Mira’nın evi terk ettiğini öğrenir. Bu haber, Yaman’ın bütün önceliklerini değiştirir. Tan, Mira’nın en zor anında kendisine sığınmasını, bir işaret olarak yorumlar.

Tan, Mira’dan sonsuza kadar ayrılmamak için elindeki silahları sonuna kadar kullanır. Ancak Yaman’ın peşlerine düşmesi Tan’ın planlarını bozar. İzini kaybettirmek için risk alır. Öte yandan Orkun da Mira’yı Yaman’dan önce bulmak için elindeki imkanları değerlendirir. Mira nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anladığında, kendini sonunu bilmediği bir yolculuğun içinde bulur. Medcezir yeni bölümüyle, 6 Aralık Cuma Günü Saat 20:00’de Star’da…

Medcezir,İzle,Video,Haber,Haberler,Medcezir 12. Bölüm 2. Tanıtımı İzle,Medcezir 12. Bölüm Tanıtım Fragmanı İzle,Medcezir 6 Aralık 2013 Cuma Fragmanı

Medcezir 12. bölüm tek parça izle

Medcezir 12. son bölüm izle yayınlandı. Medcezir 12. son bölüm fragmanı hayranları tarafından merakla bekleniyordu? Peki Medcezir 12. son bölümde neler yaşanacak? İşte Medcezir 12. son bölüm fragmanları burada… Medcezir 12. bölüm izle yayınlanmasının ardından Medcezir hayranları Medcezir dizisinin yayınlandığı Cuma akşamını sabırsızlıkla beklemeye başladı. Peki Medcezir 12. son bölüm fragmanında Medcezir 12. bölüme dair hangi ip ucları var? İşte Medcezir 12. son bölüm fragmanı burada…

Yaman babasından gelen mektubun peşine düşüyor Yaman Selim’le birlikte, babasından gelen mektubun peşine düşer. İlk adresi annesi olur. Ancak Yaman’ın cevabını aradığı sorular, Nevin’in cevaplayamayacağı kadar karanlıktır. Oğlunu geçmişlerinden uzak tutmaya çalışır. Yaman ise kendisinden saklanan sırrın peşini bırakmaz ve her adımda babasının bilmediği bir yüzüyle tanışır. Orkun Yaman’ı can evinden vurur Yaman’a gönderdiği mektubun ilk dakikadan işe yaraması Orkun’un cesaretini artırır. Davet gecesinde, Mira’yla konuşma şansı bulur. Ancak Orkun asıl şovunu yapmak için Yaman’ın da aralarına katılmasını bekler. Bütün gözler Mira’yla kendisine çevrildiği anda, Orkun Yaman’ı can evinden vurur. Öfkesi, bir kere daha Yaman’ın aleyhine işler. Gecenin gizli galibi ise bir köşede sessizce olanı biteni izleyen Tan olur. Tan ayağına gelen fırsatı kullanır ve Mira’yı hazırladığı tuzağa doğru çekmeye başlar. Mira’yı bekleyen tehlike… Olaylı gecenin ertesinde, Ender’le kardeşi Sedef arasında başlayan tartışma, hayatlarındaki en derin yaraya değerek sona erer. İki kardeş arasındaki kör düğüm çözüldüğünde, yan etkileri hiç beklemedikleri kadar büyük olur. Sedef’in düşünmeden başlattığı küçük kıvılcım, Mira’nın olaylara dahil olmasıyla büyük bir yangına dönüşür. Mira can havliyle Yaman’a koşar ama Yaman ona yardım edemeyecek kadar uzaktadır. Mira yaşadığı hayal kırıklığının etkisiyle çok tehlikeli bir kapıyı çalar.

Medcezir 12. bölüm hd izle

Medcezir İzle, Medcezir Dizisi, Medcezir HD, Medcezir Son Bölüm, Medcezir Yeni BölümMedcezir’de olan oldu ve Mira, Yaman’ı Yatakta Sedef’le Yakaladı.. Bakalım şimdi ne olacak?

Mira ve Yaman’ın ilk kavgası başlıyor..  İlerki bölümlerde neler olacak, işte tüyolar: Tan,lerleyen bölümlerde filmden cikacak , mira cesedi görüp evden kaçmaya çalışcak ve tan mirayı eve kilitleyecek yaman ise miranın daha önceden de tanın evinde olduğunu bildiği icin tanın evinden mirayı kurtaracak ve sudenin gözüne bir kat daha girecek ve bu arada faruk ve sude kavga edecekler.. Star Tv Medcezir son bölüm nefesleri kesti, 29 kasım medcezir son bölüm ‘de yaşananlar herkesi şok etti. Medcezir 6 aralık son bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.Medcezir dizisi her hafta Cuma günlerinin beklenen dizisi olmaya devam ediyor. Star tv ekranlarının kısa sürede çok sevilen dizisi olan medcezir son bölüm ‘de olduğu gibi her hafta sabırsızlandırıyor. Medcezir son bölüm ‘de Yaman babası tarafından kendisine gelen mektubun peşini bırakmak istemiyor ve bu konu üzerinde çok duruyor.   Medcezir 12. Bölüm bütün fragmanları 1-2 izle Star Tv dizi izle… Medcezir 12. Bölüm bütün fragmanları 1-2 izle, Star tV ekranlarında yayınlanan Medcezir’in son bölümünde çok büyük heyecan yaşanıyor.

Medcezir 12. bölümü ile 6 Aralık günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.  Hazar Ergüclü, Hazal Filit Kücükköse veya Selen Seyven, Summer için düşünülen isimlerdi..  Ama Summer’e en cok benzeyen isim Hazar.  Kuzey Güneyde de cok cok iyi performan sergilemis biridir. Ece-Melek ikilisi çok güvenilir.. Senaryo The O.C’den olsa bile ece – melek kendilerinden çok şey katıcaklar hikayeye.  Hikayenin sadece alt tabakasını aldılar ve daha sonrasını kendileride uyarlayabilirler.

Medcezir 12. bölüm izle

Çağatay Ulusoy, Medcezir, Medcezir 12. Bölüm, Medcezir 12. Bölüm izle, Medcezir Dizisi, Medcezir Fragmanımedcezir 12. bölüm 1. fragmanı izle, medcezir 12. bölüm fragmanı,medcezir fragmanları izle, medcezir izle, Serenay Sarıkaya Medcezir 12.Bölüm izle, Medcezir dizisinin 12.bölüm 6 Aralık 2013 cuma tarihli yayını. Medcezir 12.Bölüm seyret, medcezir 1 Aralıkmedcezir son bölümü ücretsiz izle, medcezir yeni bölümü donmadan izle, medcezir dizisi 12.bölümü tek parça izlesene, Medcezir 12.Bölüm izle, Medcezir 6 Aralık 2013 Cuma izle, Medcezir Son Bölüm izle, Medcezir 12.Bölüm izle, Medcezir Dizisi 12. Bölüm tek parça izle..

Medcezir 12.Bölüm tek parça izle,Medcezir 12.Bölüm full izle,Medcezir son bölüm izle,Medcezir izle,Medcezir 12.Bölüm Fragmanı, Medcezir 12.Bölüm hd izle, Medcezir 12.Bölüm son bölüm, Medcezir 6 Aralık 2013, Medcezir 12.Bölüm Fragmanı izle, Medcezir 12.Bölüm Fragmanı seyret, Medcezir 12.Bölüm Fragmanı seyret. Star Tv ekranlarının yeni dizisi, medcezir son bölüm izle ,Medcezir merakla beklenen yepyeni 12. bölüm ile 6 Aralık 2013 Cuma akşamı sevenleri ile buluşuyor. Medcezir yeni bölüm izle.

12. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA.