Medcezir Dizi Müzikleri – Medcezir Dizisinde Çalan Şarkılar

Merhabalar, bu yazıda sizlere ne paylaşacağımızı başlıktanda anlamışsınızdır. Medcezir dizi müziklerini bu sayfadan bulabilirsiniz. Medcezir dizisinde çalan şarkıları dinlemek üzere bu sayfaya geldiyseniz dizi çıktıktan sonra bu sayfadan dinleyebilirsiniz.

Medcezir dizi müzikleri

Medcezir dizi müzikleri

Medcezir dizisi mükemmel kadrosuyla eylül ayında vizyon startv ekranlarında girecektir. Ve dizide çalan müzikleri herkes merak edecektir ve dinlemek isteyecektir. Biz sizler için bu şarkıları kaliteli bir şekilde kayıt altına alacağız ve bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşacağız. Bu sayfayı önceden açtık çünkü sizleri önceden bilgilendirmek istiyoruz, size yön göstermek istiyoruz. Medcezir dizi müzikleri burada olacaktır. Medcezir dizisinde çalan müzikleri dinlemek için fazla uzaklara gitmenize gerek yok, en kaliteli şekilde buradan dinleyebilir ve ayrıca medcezir dizi müziklerini indirebilirsiniz.

Medcezir dizisinde çalan yabancı şarkılar aşağıda

1 Numara : Amphibious Zoo Music – Puchya Hand İn The Air

2 Numara : Avril Lavigne – Wish You Were Here
3 Numara :  Bu Şarkının Adını Bulamadık
4 Numara : Gossip Music For Men – Pop Goes The World
5 Numara : Lykke Li – I Follow River
Medcezir 11. bölüm Eylül hazırlanırken çalan şarkı duyurusu
Merhaba, şarkının adı orjinal adı “Baby i love your way” fakat dizi için biraz düzenlendi sanırım. Dizide “Baby i love your style” olarak geçiyor. O gece stil gecesi olduğu için böyle bir düzenleme yapmış olabilirler.

Son Bölümde ki Şarkılar

Nil Karaibrahimgil – Kanatlarım Var Ruhumda

Medcezir 27. bölümde ki şarkılar

Levent Yüksel – Medcezir

[youtube id="YCBRh0YLjrc" width="490" height="300"]

Medcezir dizisi başlangıç müziği, jeneriği aşağıda