Medcezir 41. Bölüm Tek Parça ve HD izle

Medcezir 41. bölüm izleMerhabalar, medcezir 41. bölüm izle seçenekleriyle bu yazıda beraber tekrardan. Çok güzel ve kaliteli bir şekilde izlemek için bizi takip edin. Medcezir 41. bölümü ile 26 Eylül Cuma günü Star Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Medcezir 41. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Medcezir 41. bölüm fragmanı dizi takipçilerinin ilgisini çekmeyi başardı. Selim Serez’in tutuklanacağı yeni bölümde pek çok sürpriz gelişme de yaşanacak. Star Tv’nin beğenilen dizisi Medcezir 41. bölümüyle ekrana gelecek. Büyük bir kitle tarafından takip edilen dizinin yeni bölümünde Selim Serez cinayet işlemekten tutuklanır. Diğer yandan Mira ise Yaman’a verdiği sözlerin hesabını soracaktır. Merak edilen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 26 Eylül Cuma akşamı ekrana gelecek Medcezir 41. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

Medcezir 41. bölüm izle

Medcezir 41. bölümde Selim Serez, karısı Ender Serez’in ölümünden sorumlututtuğu Sinan Enveroğlu’ndan hesap sormaya gider. Ancak öfkesine yenik düşen Selim’in hesaba katmadığı şeyler olur. Selim, Sinan Enveroğlu’nu öldürmek suçundan dolayı tutuklanır. Ne Yaman, ne oğlu Mert Selim’in böyle bir şey yapacağına inanmak istemez. Ancak Selim’in Mert’e söyleyecek sözü vardır.Diğer taraftan Yaman ve Mira arasındaki sürtüşme devam etmektedir. Mira kendisine haksızlık yapıldığını düşünerek Yaman’dan hesap sormak ister. Medcezir yeni bölümde Mira Yaman’a neden sözlerinin arkasında durmadığını sorar. Star Tv’de yayınlanan ve başrollerinde Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy’un rol aldığı Medcezir dizisinin 41. bölümünde neler olacak? Medcezir 41. bölümü ile 26 eylül 2014 cuma günü saat 20:30″da star tv ekranlarında yer almaya devam ediyor. Yaman ve Mira ilişkisi son buluyor.

Merakla beklenen Medcezir 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir’de bu hafta Selim Sinanla hesaplaşıyor. Sinan’ı boğazını sıkan Selim gözaltına alınır. Medcezir 41. bölüm fragmanı ve Medcezir bu bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Medcezir 41. bölüm tek parça izle

Merakla beklenen Medcezir 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir’de bu hafta Selim Sinanla hesaplaşıyor. Sinan’ı boğazını sıkan Selim gözaltına alınır. Medcezir 41. bölüm fragmanı ve Medcezir bu bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizde.

Medcezir 41. bölüm fragmanı izle. Medcezir 41. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Medcezir dizisi merakla beklenen 41. bölüm fragmanı 26 Eylül fragmanı gürsesgazetesi.com’da.Medcezir 41. bölüm fragmanı izleTanıtım fragmanında Kibariye’nin seslendirdiği “Sil Baştan” şarkısı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Geçen yıla damgasını vuran Medcezir dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Medcezir’in tanıtım fragmanın yayınlanmasının ardından, dizinin müdavimleri “Medcezir ne zaman başlıyor” sorusunu sormaya başladı.Medcezir dizisinde Ender’in ayrılması diziyi nasıl etkileyecek? Öte yandan Çağatay ve Serenay’ın ayrılığı olumsuzluk yaratacak mı?Tüm bu soruların cevabını Eylül’de alacağız.Medcezir 41. Bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Eylül ayında yeni bölümleri ile ekranda olacak medcezir soluksuz izleyeceğiniz bölümleri ile yerini alacak. Medcezir 41. bölüm fragmanın da gelecek bölümler büyük ayrılıklara sahne olacak gibi.

Medcezir 41. bölüm hd izle

Mira ve yaman arasında ayrılık rüzgarları esiyor. Diziye yeni katılacak oyuncular ile Medcezir 39. Bölüm Eylül ayının ilk haftası sizlerle.Tozludere mahallesinden bir delikanlı olan Yaman, ağabeyi Kenan’la karıştığı hırsızlık suçundan sonra pavyonda şarkıcılık yapan annesi Nevin ve onun sevgilisi Hasan tarafından evden kovulunca ona evini açan avukat Selim Serez’le birlikte zengin ve dışarı kapalı bir hayatın sürüp gittiği A.Ş.K. Tepesi’ne (Ahmet Şefik Kaya Tepesi) gelmekten başka çaresi kalmaz.Ender’in itirazlarına karşın eve gelen Yaman’la ailenin tek oğlu içine kapanık bir genç olan Mert çok iyi anlaşırlar. Mert, siteye yeni geldiği için büyük ilgi gören Yaman sayesinde çocukluk aşkı Eylül’le konuşma fırsatı bulur. Yaman da Eylül’ün en yakın arkadaşı ve Mert’lerin yan komşusu Mira’yla tanışır. Mira’nın babası Faruk müşterilerinin parasını batırmış ve bunu gizlemek için tefecilere bulaşmış bir yatırım uzmanıdır ve Ender’le gençken bir ilişkileri olmuştur.Ender önceleri Yaman’ın onlarla yaşaması konusunda isteksiz davransa da annesinin de hapse girmesiyle evlerinde kalmasına razı olur. Mira ile Yaman ilk karşılaşmalarıyla birbirlerinden etkilenmişlerdir fakat Mira uzun zamandır Orkun’la birliktedir ve ailesi bu birlikteliği desteklemektedir. Mira’nın zenginlik ve lüks düşkünü annesi Sude, Faruk’un battığını öğrenince onu terk eder. Mira ise hem ailesinin parçalanması hem de Orkun tarafından aldatıldığını öğrenmesinin ardından depresyona girer.

Medcezir 41. bölüm 720p izle

Bu sırada Mert ve Eylül arasında da yakınlaşmalar olur ve Mert şımarık Eylül’le kafa dengi Tuğçe arasında seçim yapmak zorunda kalır.Medcezir 40. Bölüm ÖzetiMira’yı Orkun’la görmek, Yaman’ın henüz iyileşmeyen yaralarının daha da derinleşmesine neden olur. Yaman’ın verdiği tepki Mira tarafından aralarındaki her şeyi bittiğine dair açık bir mesaj olarak algılanır, Mira yine de gerçekleri açıklamak için Yaman’a yanaşmaya çalışsa da, onu Elif’le görmek farklı davranmasına yol açacaktır.Elif Yaman’ın aşk acısı çektiğini öğrendiğinde, kendini korumak için içine kapanacaktır. Çünkü Yaman’ı tanıdıkça onun, hiç de ilk anda düşündüğü gibi biri olmadığını görmeye başlar. Tutulmamak için çaba sarf ederken, Yaman da Elif’i daha yakından tanımak istemektedir. Yaman, Mira’yı hayatından çıkardığını ispat etmek için Elif’e daha da yaklaşacaktır.Yaman Mira yüzünden, Mert Eylül yüzünden mutsuzdur. Bu duruma bir çare bulmak Sedef’le Gamze’ye düşer.Öte yandan Mira’nın bir an önce Orkun’dan uzaklaşmasını ve tekrar Yaman’a dönmesini isteyen Hale bir planın fitilini ateşler. En yakın arkadaşlar, Yaman ve Mira’ya eski günlerini hatırlatacak planı uygulamaya koyulurlar.Aynı günlerde, Sude  Deniz’in Sinan’la ilgili bilgilere ulaşmasına engel olmaya çalışırken Asım’ın yanlış fikirler edinmesine neden olur. Asım hem iş hayatında hem de özel hayatında darbe yememek için tekrar kontrolü ele geçirmeye karar verir. Kenan’ın yarattığı rüzgar Tozludere’nin tozunu bir kez daha Yaman’a savurur.

Medcezir 40. Bölüm izle ( 2. Sezon 2. Bölüm)

Medcezir 40. bölüm izleYepyeni medcezir 40. bölüm izle seçenekleriyle karşınızdayız. Bu sayfa üzerinden medcezir izleyebilirsiniz. Çok kaliteli bir şekilde sizlere medcezir yayını yapmayı planlıyoruz. Medcezir 2. sezon 2. bölüm izlemeniz için tüm imkanları zorlayacağız.

Medcezir 40. bölüm izle

Evet fanlar, medcezir 40. bölüm ile beraberiz. Aşağıdan doyasıya izleyebilirsiniz.

Medcezir 39. Bölüm izle (2.Sezon 1.Bölüm)

Uzun zamandan sonra medcezir 39. bölüm izle seçenekleriyle birlikte sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Medcezir 2. sezonu gerçekten çok hareketli bir şekilde başlıyor. Mert aldatılacak, Mira ve Yaman ayrılmış durumda yeni sezona başlıyoruz.  Bakalım ne olaylar izleyeceğiz.

Medcezir 39. bölüm izle

Medcezir 39. bölüm seyret

Medcezir 39. bölüm izle


Medcezir 36. Bölüm Tek Parça HD izle

Medcezir 36. bölüm ile karşınızdayız bu yazıda sizlere medcezir 36. bölüm tek parça izle seçeneklerini sunmak istiyoruz. Yaz aylarına yavaş yavaş giriyoruz medcezir dizisi sezon finaline yaklaşıyor. Ve dizi dahada heyecanlanıyor. Son bölümde bazı sırlar ortaya çıkıyor Yaman ve Kenan’ın arası açılacak gibi gözüküyor.

Medcezir 36. bölüm izle

Medcezir 36. bölüm izle

Medcezir 36. bölüm hd izle seçenekleriyle beraber yazının en altından sizlerle paylaşacağız. Televizyonda kaçırdıysanız bu sayfa üzerinden medcezir 36. bölüm tek parça izleyebilirsiniz. [sociallocker id="665"][youtube id="b9Rll9hDP_c" width="490" height="300"][/sociallocker]

Medcezir 35.Bölüm izle

Medcezir 35. bölüm izle seçenekleriyle karşınızdayız. Çok heyecanlı bir bölümü daha geride bırakmış bulunuyoruz. Medcezir dizisi son bölümde neler oldu sizlere anlatacağım.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

MedCezir ‘CSI: Altınkoy’ özel bölümüyle ekranlardaydı dün akşam. Yaman’ın kaybolmasına diğer karakterlerin ilk tepkilerini farklı açılardan çekilen flashbacklerle hatırladık. Çilekeş Yaman’ın kaçırılmadan önce Mira ile yaptığı küçük sohbeti gördük bir de. Orada Mira’nın enselerinde bir manyak olmasına rağmen o olayı da aralarındaki küçük romantizmlerden birisine çevirmesine bayıldım. Ama canlı Barbie Mira’yı en çok takdir ettiğim konu Yaman’ın kaçırılmasının önüne geçen krizleri oldu. Bir It Girl ne olursa olsun ilgiyi kendi üzerinde toplamalı, aferin! Ben mesela direkt Mira’nın hastalığını düşünmeye başladım, bir daha sinir krizi geçirirse Nevin’in saçlarını keser mi diye bekledim falan yani. Bu arada Doruk, Burak ve Tuğçe gerçekten dost gibi dost. Neler neler oluyor, hiç sıvışmıyorlar. Orkun’un annesi babasını öldürdü, hiçbiri şüpheli bir ifade vermedi, Hale’nin bin türlü kazığı oldu çıtları çıkmadı (gerçi arkasından atıp tutmaya başladılar). Mira’nın da Yaman’ın da başı dertten kurtulmuyor, aman bize de bulaşmasın demediler. Çok takdir ettim onları. Bu bölüm bir başka takdir ettiğim insan da Dark Knight Kenan. Mira’nın çabalamadan, artık doğal bir şekilde üzerine ilgi toplamasını ayakta alkışlasam da Tozludere’de Selim ve Kenan bir taraftan Yaman’ı ararken bir taraftan da Mira ile konuşurlarken Mira bunu darlayınca tepkisini güzel koydu: Dur Allahını seversen Mira! Eee bir yerde üvey babası sayılır. Zaten Mira, bir yerde üvey annesi sayılan Sedef’in de sözünü dinleyip insanları darlamayı bıraktı. Bir başka hoş hareket Leyla’dan geldi. “Tozludere’de durum böyle, sendeyiz Mira,” gerçekten harikaydı. Ciddi bir durumda şaka yaptı diye kimse kızı suçlamasın şimdi çünkü kız iki gün önce babasını kaybetti. Hem herkes 7/24 aynı duygu durumunda olamaz.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Tabii ki farklı farklı tepkiler vardı Yaman’ın ortadan kayboluşuna. Asım Şekip Kaya olayın kötü sonlanmasının iyice kötü intiba bırakacağını düşünüyordu. Evet kalpsiz bir hareketti ama Asım Şekip Kaya’ya kızamıyorum. Sanki birileri de bunu düşünmek zorundaymış gibi. Herkes her şeyden elini eteğini çekerse dünya nasıl döner ki? Hale’nin gelmesini bekliyordum ben ama daha samimi bekliyordum. Buna rağmen Ada, olayların ciddiyetini anlayınca daha normal bir karakter oldu. Bölümün başında müsamere kostümüyle 19 Mayıs provalarından çıkmış gelmiş gibiydi ama diğer sahnelerde oldukça başarılı bir tarzda karşımıza çıktı. Bu kadar süslenip püslendiğine göre derdi Yaman değilmiş. Sude Beylice ise kalbini kırdığı Kenan’ın gönlünü almak için, Nevin’i bahane ederek koluna dokunmak suretiyle can alıcı hareketler yaptı. Ancak Kenan fırsat verildiğinde iyi bir insan olduğu için tabii ki kardeşinden başka bir şey düşünmüyordu. Bu arada Sude ve Nevin’in karmaşık akrabalık bağını buradan çözmeye çalışacağım. Şimdi Nevin, Sude’nin dünürü mü yoksa kaynanası mı? Eğer dünürüyse bayramlarda Mira ve Yaman bayağı arada kalacak. Yok eğer kaynanasıysa Nevin elden ayaktan düşmemek için dua etmeye başlayabilir çünkü bir kızı yok ve ne Mira ne de Sude ona hayatta bakmazlar. Gerçi Sude zaten eski kocasının hizmetçisinin eski nişanlısıyla beraber ve bence konu burda çok net bir şekilde ulaşabileceği en üst yere geliyor. Sude’nin bu bölüm Sedef ile iki saniyelik, gülümseyerek birbirlerine bakışları vardı. Hatta Sedef’in çok hoşuna gittiği yüzünden belliydi. Onların durumu da karışık mesela. Sude, Sedef’in üvey annesi mi yoksa Faruk eski karısının üvey damadı mı? Ay çok keyifli, çok harika!

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Bence bu bölümün en saçma olayı Orkun’un Mira’yı ödevi için aramasıydı. Tamam evet düşünceli bir hareket ama ben Yaman’ın kaçırıldığını bilmeden aradı falan sandım. Sonlarda her ne kadar Hasan’ın yalanlarına kansa da Orkun en başarılı virale sebep oldu bu bölüm. Mert ve Eylül’ün Mira’nın ödevini yapmak için Miss Turkey kampına gittikleri sahnede Mert’in Bedük’ün Koyver Kendini şarkısı eşliğinde hülyalara dalması çok güzeldi. Mert’in hallerinde, Eylül’ün çırpınmalarında çok eğlendim. Bir insan sürekli aynı ruh halinde olamaz. Mert’in bu hayali çok masumdu bence. Üstelik Mert-Yaman ilişkisiyle ilgili güzel bir tribute anı da oldu ki bence çok duygusaldı. Mert’in Yaman ile ilk zamanlarını hatırlaması ve yatağın boş tarafına bakarak hüzünlenmesi çok tatlıydı ama kafalarda soru işareti de bırakmadı değil. Mira ile Eylül, Mert ile Yaman’a beardlık mı yapıyorlar diye bir tereddüte düştüm açıkçası. Eylül’ün estetiğe bakış açısını sevmediğimi söylemeden geçemeyeceğim. Yani estetik operasyonlar da kişi görünümünden rahatsızsa kendisini iyi hissetsin, mutlu olsun diye vardır. Bunun takıntı haline gelmiş olanlarından bahsetmiyorum ama estetik operasyonla güzelleşen birisi güzeldir. Üstüne bir şey söylemeye gerek yok bence. Aksini düşünerek beni hayal kırıklığına uğrattın Eylül!

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Bu bölüm kendime bir günah keçisi seçmedim direkt suçluyu ayıkladım. Ya Nevin, sen ne kıt akıllı bir kadınsın? Madem Turan denen o çocuklarının babası olacak adam başına bela almış, üstelik nasıl pis bir iş olduğu “Kimseye söyleme,” tembihinden deliler gibi belli ve sen Selim gibi bir guardian angel’a sahipken gizli saklı bu işlere bulaşmayı nasıl göze alıyorsun? Adamın ölümüne göz yummadın mı zamanında, ne bu telaş? Turunç Nadir’in adamları da Nevin’in evine gelerek olayın tuzu biberi olmuş zaten (vallahi ben vermedim Nevin’in adresini, evet vereceğim dedim ama vermedim). Gerçekten Nevin, ne zaman ortaya çıksan Çokoprens’in hayatını karıştırıyorsun. Karı-koca oğullarınızın hayatını batıracaksınız, o olacak. Turunç Nadir, o Selim’e iftira atan yenge ile kayınbiraderi de öldürdü zaten. Adam tertemiz bir intikam planına başlıyor. Sedef’i de hafiften etkiledi, Asım Şekip Kaya’nın da gözüne girdi. Ne yaptıysanız adama geçmişte, rolden role giriyor. En son sahnede de neredeysen artık. Ada bile orada sen yoksun. Hazır kimseler ortalıkta yokken havuzun tadını mı çıkarayım dedin, yoksa Suzi’ye emirler mi yağdırıyordun bilemiyoruz artık.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

Beren’in neden Kadir için “O kadar aptal olamaz,” dediğini bu bölüm iyice anladık. Beren oldukça yüksek bir zekaya sahipmiş de ondanmış. Zaten biliyorduk entrika zekasının yüksek olduğunu ama polisiyesi de iyiymiş. Tan’ın bir şekilde ulaşmak isteyeceğini ilk o dillendirdi mesela. Sude’nin hayatında birisi olduğunu da çaktı hemen. Beren Beylice diye yazılır Firdevs Yöreoğlu diye okunur. Bunu bir yerlere not edin. İleride demişti dersiniz. Ne Sude, ne Eylül, Mira’nın dayanacağı tek gerçek omuz Beren bir de. Hep Beren annesine, Mira babasına çekmiş izlenimi verildi ama tam tersi. Beren ve Faruk, Sude ve Mira’ya göre ailenin diğerlerine karşı daha verici tarafı. Mira ve Sude’nin öyle bir derdi yok, Mira açık açık Yaman ölürse kendisinin de öleceğini söylüyor. Mira ve Sude, ömürleri boyunca Faruk ve Beren’e dayanacaklar, o kadar belli ki. Zaten Mira’nın annesinin kızı olduğu, son sahnede Mira’nın beyaz atıyla pardon beyaz motoruyla Yaman’ı kurtarmaya gitmesine Sude’nin hafif izin verişinden belliydi. Normalde Sude’nin kendisini teknenin önüne atması falan lazım (pek etkili olmaz ama denizde) ama işte söz konusu aşk olunca Sude’nin gönlü engel olmaya elvermedi. Onlar aşk kadınları çünkü.

Medcezir 35. bölüm izle

medcezir 35. bölüm izle

İtiraf edeyim Tan ve Yaman’ın neredeyse Stockholm sendromuna dönüşen rehine-kaçıran ilişkisi çok komikti. Özellikle Yaman ağzı kapalı bağırıyor, Tan da “Neee?’” diye cevap veriyor ya, oralar ve Yaman’a ışık tutması çok güzeldi. Çokoprens’in tuvalete gitmesine izin vermeyerek soğumuş çaya batırılmış bisküvi yaptığı için çok kızdım ama Tan’a. Neyse olayın bütün gerginliği karadaydı zaten. Ben böyle geriliyorum, geriliyorum, sonra tekneye geçiyoruz, Tan bir şey söylüyor kahkahalara boğuluyorum, ya. Ne demek ya “Şu an seni kaçırdığım için Mira beni düşünüyor ya, hayatta bundan daha çok haz aldığım bir şey yok,” sonra birtanemler, sevgilimler havada uçuşuyor zaten. Yaman’ın da bütün bölüm gözleriyle çaresizlik, hırs ve sürekli bir çıkar yol arama çabalarını ifade edişi çok güzeldi. Bir de Tan’ın milim milim hesapladığı planına değinmek istiyorum. Yaman’ın da dediği gibi sanatçı bir yönü olduğu için daha göndermeli, daha romantik bir plan yapmış evet. Bütün bunlara montajlar, elektrik şokları ve bayıltıcı ilaçlar gibi, koli bandı gibi oldukça teknik parçalar da eklenmiş (ki şok cihazı dışında adam kaçıracak birisi bunların hepsini edinmesi gerektiğini bilir,) lakin o usturayı orada bırakıp balık tutmak neydi sevgili Tan? Biliyorum artık bunların cevabını veremeyecek kadar uzaktasın ve çok huzurlusun ama o çok büyük bir hataydı. The Great Gatsby’ydi, romantizmdi derken bunları atlamışsın. Ama planının en başarılı kısmı için seni tebrik edeceğim, o da denizin ortasında su bulamayacağınız için suları bir litrelik şişelerle alman. Boşu boşuna bir buçuğa girmemişsin, kullanışlı değil. E ne kadar orada kalacağınız belli değil, Mira ne zaman çözecek işi falan, damacana olayı da sakat; açınca hemen mikrop üretiyor. Yani dediğim gibi şu bir litrelik şişeler planının en mantıklı kısmıydı. Artık nereden okuyorsan bunları bil, sevin istedim.

Medcezir 35. bölüm tek parça izle

medcezir 35. bölüm izle

Mira’nın Orkun’un arkadan es vermesiyle yavaş yavaş çözdüğü bulmaca onu denizin ortasına götürdü. Açık konuşayım, Orkun’un payının önemli olması çok içimi rahatlattı. Mira beyaz motoruna atlarken Orkun’un Mira’yı bırakıp bırakmama üzerine yaşadığı ikilem ve gitmesine izin vermesi çok keyifliydi. Yaman, Mira ve Orkun’un saçma atışmalar dışında birbirlerini kabullenerek ilerleyen bir aşk üçgeni olması çok güzel. Orkun bir süre kötülük yapmadan acı çekse, güzel olacak. Yaman’ın ağzı açılınca bağırdığında Kenan’ın kardeşinin sesini duyması da çok güzeldi. Zaten o da hemen Sude’nin aramasıyla koştu, gitti. Sude ve Kenan da şaka maka bayağı sahiplendiler birbirlerini ha? Neyse Mira’nın bu sefer prensesi öldürmek değil yaşatmak için engelleyen annesi cadı Sude’den, önüne onu korumak için çıkan dikensiz sarmaşık Orkun’dan kurtularak beyaz motoruyla Yaman’a ulaşması, Mira’ya da kahramanlık fırsatı verildiği için altın değerindeydi. Ancak tekneye Çokoprens’i kapatan ateşsiz ejderha Tan, Mira’dan bir öpücük istedi. Aslında çok çok masum bir istek. Orada Tan’ın gerçekten de, ilkokulda sevdiği kız başka birisiyle teneffüse çıktı diye ağlayan bir çocuktan daha akıllı olmadığını anlıyoruz. Yine de, bunu kendisini öpmek istemeyen birisinden istemek ve hayat gayesinin sadece bu olması çok manyakçaydı; daha önce olmamış bir şeydi. Bir başkasını öpmektense canına kıymayı düşünen bir sürü esas kız gördük biz. Hiçbiri Mira kadar aklı başında değildi. Mira ve Yaman da oluşacak travmatik etkileri umarım birbirlerine daha da bağlanmalarını sağlar, uzaklaşmalarını değil.

Medcezir 35. bölüm aşağıda…

 

[sociallocker id="663"]

[youtube id="oCxjtLElCjs" width="490" height="300"]

[/sociallocker]

 

 

 

Medcezir 34.Bölüm izle 9 Mayıs 2014 Cuma

Medcezir 34. bölüm izlemek isteyenlerin tek adresi medcezir-izle.com‘da yine beraberiz. Medcezir 34. bölüm tek parça izle seçenekleriyle bu konuyu süsleyeceğiz. Eski bölümden bazı kesitleri sizlere aktaracağız.

Medcezir 34. bölüm izle

Medcezir 34. bölüm izle

Tan efendi deli hastanesinden çıkmayı başardı ve intikam planları tıkır tıkır işliyor. Bütün altınkoy’u korku sardı ve bekleyiş çok heyecanlıydı. Medcezir 34. bölüm izle seçenekleriyle beraber heyecan epey arttı. Tan, Yaman’ı kendisine çekerek elektriği şah damarına verdi ve bayılttı. Buluşma meğerse Yaman içinmiş, Tan efendi nah öldürürsün sen Yaman’ı adam başrol içimiz rahat. Bir şekilde kurtulacak nasıl olsa heyecan yapmaya gerek yok. Medcezir 34.bölüm izle seçeneklerini merakle bekliyorum ama Yaman’ın başına birşey gelmeyecek bundan da eminiz.

Medcezir 34. bölümü izle

Medcezir 34. bölümü izle

Şimdi bu Tan neler yapacak acaba çok merak ediyorum. Yaman nasıl kurtulacak? Sonuç olarak kurtulacak ama nasıl? işte tamda bu merak konusu. Medcezir 34. bölüm izle seçeneklerinde bunun için heyecan yapacağız. Fragmanlar ile yetinmeye çalışsakta bölümün kendisi gibi olmuyor tabii. Medcezir 34. bölüm hd izle için haykıran gençlere bir güzellik yaparak medcezir 34. bölümü bu sayfadan paylaşacağız. Makalenin tam altından izleyebileceksiniz.

[sociallocker id="663"][youtube id="s91-mecn-cw" width="490" height="300"][/sociallocker]

Medcezir 33. Bölüm izle (2 Mayıs Cuma)

Merhabalar, medcezir 33. bölüm izlemek isteyenlerin buluştuğu internet sitemize hoşgeldiniz. Medcezir 33. bölüm için geri sayım başladı ve heyecanlı bir şekilde ilerliyoruz.

medcezir izle, medcezir, medcezir 33. bölüm

Medcezir eski bölümde neler oldu?

Mira’nın uzun zamandır beklediği yemek, hayalini kurduğundan daha özel geçer…Leyla’nın hayatlarına girmesiyle, Yaman’ın Tozludere’deki hayatı Mira’nın yeniden çekim alanına girer. Mira başlattığı oyunla, Yaman’la geçmişe doğru farklı bir yolculuğa çıkar. Müvekkilinin katilini bulmak için çalışmalarını sürdüren Selim, cinayet düğümü çözecek ipin ucunu yakalar. Diğer taraftan Turunç Nadir, Altınkoy’a sızmak için ayağına kadar gelen fırsatı değerlendirir. Nadir, Yaman ve Kenan’dan intikamını almadan önce kaleyi içten fetheder.
Tozludere’deki inşaat projesi yüzünden Leyla ve babasının başına gelenler, Yaman’la Orkun’u karşı karşıya getirir. Öte yandan, Tan Mira’ya uyarı niteliğindeki son mesajını gönderir.
Yaman’ın Tozludere’de adaleti sağlamak için bulduğu yol, Orkun’a uzun zamandır aradığı açığı verir. Orkun, Yaman’ın cezasını kesmesi için Selim’in karşısına çıkar. Yaman Orkun’un yarattığı krizi bastırmaya çalışırken, Tan Mira’ya “kavuşmak” için harekete geçer.

Medcezir 33. bölüm izle

Dizi tv’de bittikten sonra tam burada olacaktır, tek parça izleyebileceksiniz.

[youtube id="s31fjy28qKA" width="490" height="300"]