Medcezir 27. Bölüm Fragmanı

Star TV ekranlarında yayınlanan medcezir 27. bölüm fragmanı ne zaman paylaşılacak diye bekliyor herkes. Medcezir dizisi çok heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Mira’nın başı sürekli belaya giriyor diyebiliriz. Psikopat Tan efendi yine bir yerlerden ortaya çıktı ve Mira’ya hala kafayı takmış durumda. Mira hanım bu şekilde hayatına devam ederken Sude ise asaletiyle geziniyor ortalıkta. Küçük kızıyla alışverişe çıkmış ve kilo vermesi için onu hırslandırıyor sanırsam. Kilosunu sürekli yüzüne vuruyor Beren’in.

Medcezir 27. bölüm, medcezir 27. bölüm resimleri, medcezir

Medcezir 27. bölüm fragmanı

Medcezir 27. bölüm‘de neler olacak diye merak içerisinde beklerken fragmanı gördüğümde gerçekten çok seviniyorum ve ay yapım en kısa sürede medcezir 27. bölüm fragmanını yayınlayacaktır diye düşünüyorum. Yayınlanır yayınlanmaz hemen sizlerle paylaşacağız. Yaman ile selim 26. bölümde çok iyiydi ama arkadaşlar. İkisi mahallede ev sahibine çok güzel ayar verdi. Hatta Selim eskilere geri dönüp kavga bile etti, çok güldüm o sahnede. Mert’e bakalım birazda, Gamze’nin hazırladığı yemek için liste veren Mert hayal kırıklığı yaşıyor. Gamze, Orkun ve Hale’yide eklemiş listeye haliyle kavga çıktı masada. Mert ise Eylül’ün babasının gözünde bir ucube gibi gözüktü sanırız. Ama Eylül her zaman sevgilisini savundu her sözünü. Bu arada Sude ise Asım Şekip Kaya’yı tavladı sanırız, hastanede evlilik sözünü duymuş zaten bay aşk… Tam öpüşecekler Ender içeri dalıyor ve Asım’ın veled-i zina’sından bahsediyor. Medcezir 27. bölüm izle seçeneklerinde bu olayların devamında ne olacak göreceğiz.

[youtube id="ijSBsytxduA" width="490" height="300"]

Medcezir 6. Bölüm Fragmanı izle

Medcezir 6. bölüm fragmanı izleMedcezir 6. bölüm fragmanı izle seçenekleri ile karşınızdayız. Medcezir dizisi 5. bölümü sitemizde yayınladık. Sizlere medcezir 5. bölüm izle seçeneklerini bir önceki yazımızda sunduk o yazıya gitmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Şimdi ise medcezir 6. bölüm fragmanı için kolları sıvadık. Sizlere hızlı paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz.

 

Medcezir 6. bölüm fragmanı

Medcezir 6. bölümde nefesleri tutuyoruz, heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor. Medcezir 6. bölüm fragmanı izle seçeneklerinde göreceksiniz zaten. Yaman çok önemli olan sınavı abisi yüzünden kaçırıyor. Parayı denkleştirip doktora veriyor ama doktor rapor yazmıyor. Yaman ise sınavı kaçırdığıyla kalıyor. Selim ise ona oldukça kızıyor, fragmanı izleyelim şimdi.

[youtube id="jNXyMxzQU0Q" width="490" height="300"]

Medcezir 5. Bölüm Fragmanı İzle

Medcezir 5. bölüm fragmanı izleMerhabalar, medcezir 5. bölüm fragmanı izle seçenekleriyle karşınızdayız. Medcezir 5. bölüm bir haftalığına ertelendiği bildiğiniz gibi. 18 Ekim cuma günü medcezir 5. bölümü izleyebileceğiz. Şimdi ise medcezir 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir 5. bölüm fragmanı izlemeniz için sizlerle paylaşıyoruz.

Medcezir 5. bölüm fragmanı izle seçeneği aşağıda

[youtube id="HKvN8dlae-E" width="490" height="300"]

Medcezir 3. Bölüm 3. Fragmanı izle

Medcezir 3. bölüm 2. fragmanı izleMerhabalar, bu yazıda sizlere medcezir 3. bölüm 3. fragmanı izlemeniz için youtube paylaşımı yapacağız arkadaşlar. Medcezir’in 3. bölümü 27 Eylül Cuma günü saat 20:00’da star tv’de yayınlanacaktır ve dizinin 3. bölüm fragmanları artmaya başladı. Medcezir 3. bölüm 3. fragmanı yayında şuan itibari ile. Bizde hemen sizin için youtube kanalımıza yükledik ve bu konu üzerinden sizlere sunuyoruz.

Medcezir 3. bölüm 3. fragmanı izle, neler oluyor ?

Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder.. Bu durumu Mira’ya karşı da kullanır böylelikle Yaman’la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır…
Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman’dan şikayetçi olur ve yaman tutuklanır.. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez.
Yaman’ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman’a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.
Öte yandan Nevin, Hasan’ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir.
Sude’nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir.. Sude, Selim ve Ender’in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.
Sude’nin son kurbanı ise Yaman’la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir…

Medcezir 3. bölüm 3. fragmanı izle

Medcezir 3. bölüm 3. fragmanı izlemek için aşağıda ki youtube videosunu izleyebilirsiniz arkadaşlar. İyi seyirler.

[youtube id="h15q2il0vV4" width="490" height="300"]

Medcezir Dizisi 1. Bölüm 2. Fragmanı izle

medcezir-ilk-bolum-ikinci-fragmani-izleMerhabalar, Medcezir dizisinin 1. bölümü yayınlanmadan önce 2 tane fragmanı yayınlandı. Dizinin başlamasına 2 gün kaldı ve sizlere şimdi 1. bölümün 2. fragmanını paylaşacağız. Medcezir dizisi 1. bölüm 2. fragmanı gerçekten çok heyecan verici.

2. fragmanda Yaman ve Mira tanışıyorlar. Dizinin devamını gerçekten çok merak ettiriyor. Medcezir 1. bölümü izlemek için sabırsızlanıyor insan. Daha fazla uzatmadan sizlere medcezir 1. bölüm 2. fragmanı paylaşalım.

Medcezir 1. bölüm 2. fragmanı aşağıdadır

[youtube id="FKDUjkpy3XY" width="490" height="300"]

Medcezir 1. Bölüm Fragmanını İzle

medcezir-1-bolum-fragmani-izle

Merhabalar, Medcezir 1. bölüm fragmanını izlemek için sizlere konu açtık. Medcezir dizisinin fragmanını izlemek için fazla uzaklara gitmenize gerek yok. Medcezir dizisi ile ilgili herşeyi sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazıda sizlere 1. bölüm fragmanını paylaşıyoruz.

Evet arkadaşlar Eylül ayında televizyonda yayına girecek medcezir dizisinin 1. fragmanı yayınlandı resmi olarak. Youtube’a yükledik ve sizlere sunuyoruz. Medcezir fragmanı izleyin diye sizlere ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Medcezir 1. bölüm full izlemeniz içinde sizlere paylaşım yapacağız ve sitemizden kesintisizce izleyebileceksiniz.

Medcezir 1. Bölüm Fragmanı izle