Medcezir 9. Bölüm Tek Parça izle

Medcezir 9. bölüm izleMedcezir 9. bölüm izlemek için doğru yerdesiniz. Medcezir’in son bölümünü izledikten sonra rahatladık biraz. Çünkü Yaman’ın suçsuz olduğu ortaya çıktı ve onu suçlayanlar ondan özür dilediler. Fakat yine bir sıkıntımız var. Orkun’un yaptığını gizliyorlar ve Orkun eskisi gibi hayatına suçsuz bir şekilde devam ediyor. Fakat Orkun’da nanayı yedi şimdi neler mi oldu ? 2. paragraftan okuyabilirsiniz.

Medcezir 9. bölüm izle özeti

Şimdi olay şöyle… Biraz geniş anlatacam sizlere, inşallah sıkmam sizleri. Şimdi herşey Orkun’un Mira’ya evlenme teklifi etmesiyle başlıyor telefondan. Daha sonra Yaman zaten evden kaçmış durumda, bir kafede çalışıyor ve balıkçı barınağında kalıyor. Mira’nın arkadaşları ise onun dönüşünün şerefine parti düzenliyorlar… Bu olayların arasında yaşananlar gerçekten çok heyecan verici. Selim araştırmaları sonucu gerçek suçluyu buluyor ve Mira’nın ailesine mail atıyor. Orkun’un babası ise Asım bey’e gelip durumu anlatıyor ve oğlunu bu işten kurtarıyor. Yalanları şu; Mithat bey’in 1 ay önce kovduğu şoförü soygunu yapmış… Herkese bu yalanı yutturuyorlar Orkun ise cezasız kalıyor haliyle. Ama olsun Yaman’ın üzerinden bu yalan kalktı ya o yeter bize. Bu Mira’nın annesi ve Asım bey, Yaman’dan özür diliyorlar herkesin içinde. Bu sırada ise Yaman sınavı geçiyor ve üniversite’ye kabul ediliyor. Mira ise bu sırada Türkiye’de ve Yaman’a sınav çıkışı süpriz yapıyor. Yaman’ın üzerine uçuyor ve sarılıyor.. Yaman ise fazla pas vermiyor. Son bombaya doğru geliyoruz. Mira’nın dönüş partisine Beren erkek arkadaşı Giray’ı çağırıyor. Giray ise yanında tamirci elemanı getiriyor, torpido’da silahları bile var her ihtimale karşı.. Partide Yaman onu görüyor ve saldırıyor… Yaman, Giray’ı ve arkadaşını tartaklıyor ve kovuyor. Bu tamirci eleman ise silahı kaptığı gibi Yaman’a koşuyor. Boğuşma sırasında ise Orkun kolundan vuruluyor. Bunlardan 3 dakika önce neler  mi oldu ? Hale, Orkunla sevişirken ki videosunu cd’ye çekip, Mira’ya süpriz olarak izletilecek cd ile değiştiriyor. Herkes Orkun’un ne kadar pislik bir herif olduğunu görüyor ve Mira’dan okkalı bir tokat yiyor Orkun efendi… Bakalım medcezir 9. bölümde neler olacak hep beraber göreceğiz.

Medcezir 9. bölüm tek parça izleme seçenekleri

Evet dostlar, medcezir 9. bölüm izle seçenekleri için doğru yerde olduğunuzu söylememe gerek yok. Star TV kanalında yayınlanan medcezir dizisini izlemek için özel açılan sitemizi kullanabilirsiniz her bölüm için. Medcezir 9. bölüm hd izlemek içinde sitemizi kullanabilirsiniz.

İzlemek için buraya tıklayın.