Medcezir 8. Bölüm izle

Medcezir 8. bölüm izle, medcezir izle, medcezirMedcezir 8. bölüm izle, medcezir 8. bölüm tek parça izle, medcezir 8. bölüm hd izle seçeneklerini sizlere bu yazıda sunacağız ziyaretçiler. Medcezir son bölüm izle seçenekleriyle buradayız. Medcezir 7. bölümde neler oldu neler… Orkun Mira’ya evlenme teklifi etti, fakat Mira kabul etmeyecek gibi.. Mert ise Yaman’ı buldu ve Mira’nın verdiği mektubu iletti kendisine. Son sahnede nefesler tutuldu, yeni bölümü merakla bekliyoruz. 8 Kasım Cuma günü Star TV ekranlarında Medcezir 8. bölüm izleyeceğiz.

Medcezir 8. bölüm izle

Medcezir 8. bölüm izle seçenekleri arasında her zaman ki şeyler bulunmaktadır. Telif haklarına geçmeden medcezir 8. bölüm izlemenizi sağlıyoruz değerli ziyaretçiler. Eski bölümden bir kaç parça birşey anlatmak istiyorum. Serezler iyi bir araştırma yaparak Orkun’un oyununu ortaya çıkartıyor ama yine kimseye söylemiyorlar, suçlu Yaman mış gibi gözüküyor. Selim Serez Orkun’u sıkıştırarak herşeyi itiraf ettiriyor. Yaman ise ortalıklardan kayboluyor. Mira ve ailesi Amerika’ya gidiyor ve giderken Mira not bırakıyor Yaman için. Eylül ise bu notu merak ediyor Mertten almaya çalışıyor. Daha sonra Beren erkek arkadaşıyla dışarı kaçıyor ve onu aramak için yola koyuluyorlar. Bu sırada Mert Yamanı görüyor vs… Medcezir 8. bölüm hakkaten çok iyi, çok merakla bekliyorum bende.

Medcezir 8. bölümde neler olacak ?

Yaman, Mira’nın mektubunu okur. Yaman iftira yedikten sonra terk eder Serezleri ama Mira için kendini temizlemesi gerekir. Yaman’ın rakipleri zorludur, Mithat bey oğlunu savunmak için ortaklıklar kurmuştur. Selim Serez ise Yaman’ı eve getirmek için uğraşır, adaleti sağlamaya çalışır. Orkun ise Miraya evlenme teklif eder ve ailesi kabul etmesi için baskı yapar. Ama kabul etmeyecek gibi duruyor bizce… Bu arada Mira, İstanbul’a döner ve Yaman’a sınav çıkışı süpriz yapar.  Bu sırada Orkun ile diğer kızın ilişkileri devam eder. Onların +18 videolarını kayıt altına alıp Mira’nın geri dönüş partisinde herkesin önünde izletecekler ve Orkun’un kirli çamaşırları ortaya çıkacak. Medcezir 8. bölüm bu şekilde olacaktır, Cuma gününü iple çekiyoruz.

Medcezir 8. bölüm izle seçenekleri tamda aşağıda olacak

TV’de bittikten sonra direk dizi yayınlanacak. Şimdilik fragmanı koyuyoruz.

[youtube id="FG4XrCl9uqY" width="490" height="300"]