Medcezir 4. Bölüm Fragmanı izle

Medcezir 4. bölüm fragmanı izleMerhabalar, medcezir 4. bölüm fragmanı izle seçeneklerimiz ile karşınızdayız. Medcezir dizisinin 3. bölümü bitti bildiğiniz üzere ve sitemizde sorunsuzca yayınladık. Medcezir dizisi 4. bölüm fragmanı ise hemen yayınlandı ve şimdi bu konu içerisinden sizlere sunuyoruz. Medcezir dizisinde neler oldu neler bitti daha sonra sizlere anlatacağız ve bu konuyu güncelleyeceğiz.

 

Medcezir 4. bölüm fragmanı hakkında

Evet arkadaşlar bir önceki bölümde neler oldu sizlere özet geçmek isterim. Yangın olayı yüzünden Yaman suçlandı, ama gerçek suçlu Orkun’du… Orkun kendini kahraman gibi gösterdi. Daha sonra panayırda Ender hanım gerçekler öğrendi. Bu sırada Yaman’ın annesi hapisten çıktı ve oda panayıra geldi. İçti, içti dağıttı, sonra sahneye çıkıp şarkı söylemeye çalıştı. Yaman hemen müdahele etti, daha sonra Mira sahneye çıktı ve devam ettirdi. Panayırdan sonra ki gün Yaman’ın annesi Hasan’ı aradı ve çağırdı. Annesi Hasan ile beraber gitti ve 3. bölüm burada sona erdi. Medcezir 4. bölüm fragmanı izle seçenekleri ise aşağıdadır.

Medcezir 4.bölüm fragmanı izle

Aşağıda sizlere özel youtube kanalımıza yüklediğimiz medcezir 4. bölüm fragmanı var. İyi seyirler diliyoruz.

[youtube id="DqUbR81vkWs" width="490" height="300"]

Medcezir 5. Bölüm Tek Parça izle, Medcezir 5. Bölüm Full HD İzle

Medcezir izle, Medcezir 5.Bölüm hd izle, Medcezir 5.Bölüm son bölüm, Medcezir 11 Ekim 2013.

medcezir-oyunculari5MEDCEZİR SON BÖLÜM BURADA-MEDCEZİR 5. BÖLÜM BURADA TIKLA İZLE… Ekranların sevilen yeni dizisi Medcezir’in yeni bölümü ekranlara geldi. Medcezir 5. bölümde neler yaşanacak. İşte Medcezir 5. bölümün tamamı bu adreste… Medcezir dizisinin merakla beklenen 5. bölümü için yayın geldi çattı. Medcezir 5. bölüm 18 Ekim Cuma akşamı ekranlarda olacak. Medcezir 5. bölümde neler yaşanacak. İşte Medcezir 5. bölüm fragmanı… Medcezir 5. bölümde yaşandı… Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un bulunduğu Medcezir dizisinin yeni bölümünde Yaman’ı zor günler bekliyor. Annesi, Yaman’ın hayatından çıkma kararı alır. Giderken de peşinden gelmesin diye Yaman’ın önünü Hasan ile keser. Yaman bundan sonra hayat yolunda tek başına devam edecektir. Ancak bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman’ın yaşadığı trajedi karşısında elleri kolları bağlı kalamaz ve ona hissettirmeden Yaman’ı sahiplenmeye karar verir. Yaman’ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, bir olanak sağlar. Medcezir yeni bölümde Yaman, Orkun’la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacak, bu arada Asım Şekip Kaya Üniversitesi’nin de sınavlarına hazırlanacaktır. Fakat Ender’in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman’ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler.

Tabii Yaman için Orkun’la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman’ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. Öte yandan Mira’nın panayır gecesi Nevin’i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir evre başlatır. Yaman ilk defa Mira’nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak samimi bir iletişim kurarlar.

Medcezir 5. son bölüm full izle. Takılmadan donmadan Medcezir son 5. bölümü izle. 5 Ekim 2013 izle

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Medcezir 5. bölümü dün akşam yayınlandı. Yaman ve Mira’nın aşkı alevlendi. Medcezir 5. son bölüm full izle. Takılmadan donmadan Medcezir 5. bölüm izle. 18 Ekim 2013. Artık Yaman’da dayanamıyor ve Mira’ya karşı boş olmadığını gösteriyor. Mira ve Yaman aşk yaşayacak. Medcezir son bölüm fragman izle. Star TV ekranlarının son günlerde en çok reyting alan dizisi olan Medcezir 5. son bölümü dün akşlam yayınlandı. Yaman ve Annesinin yolları ayrıldı. Mira ve Yaman aşkı alevlendi. Bakalım Yaman oğlumuz bundan sonra kendine nasıl bir yol çizecek. Babası ile olan eski bir anısını hatırlayan Yaman Mira’ya olan aşkını daha fazla saklayamıyor. Yaman ve Mira nasıl olacak.