Medcezir 3. Bölümü İzle

Medcezir 3. bölümü izleMerhabalar, bu sayfada sizlere medcezir 3. bölümü izletmek için paylaşımlar yapacağız. Medcezir dizisi tüm heyecanıyla son hız devam ediyor. Medcezir 3. bölümü de her zaman ki gibi çok heyecanlı. Medcezir 2. bölümde neler olur biraz hatırlayalım. Yaman’ın annesi, kocasını öldürmeye çalıştığı için tutuklandı. Selim ne kadar engel olmaya çalışsada, Yaman sorunu çözmek için Hasan’ın yanına gider. Ayrıca beylice aileside kızları Mira’ya ulaşamayınca herkes Yaman’ı sorumlu tutar. Ender, Yaman’ın annesi hapisten çıkana kadar onların evinde kalmasına izin verir. Yaman, o evde yaşadığı sürece tek amacı annesini kurtarmaktır. Ayrıca Orkun’da, Mira ile arasının bozulmasının sorumlusu olarak Yaman’ı görür ve araları iyice kızışır. Bakalım mecdezir 3. bölümde neler olacak.

Medcezir dizisi 3. bölümü izlerken neler olacak

Medcezir 2. bölümünde neler olmuştu önce onu bir konuşalım. Yaman, Hasan’ın yattığı hastahaneyi öğrenerek oraya gitmeye çalışır. Mert bunu öğrenip peşine takılmak ister fakat Yaman gelmesini istememektedir. Yaman’da para olmadığı için mecbur kalır ve Mert’i yanına alır. İkisi birlikte hastaneye giderken Mira ile karşılaşırlar ve Mert olanları ağızından kaçırır. Mira’da artık için içindedir ve Mira’nın arabasıyla hastahaneye giderler. Orada kavga çıkar ve Hasan’a rüşvet teklif ederler 15.000 TL ücret karşılığında Hasan şikayetini geri çekecektir ama para nereden bulunacak ? Daha sonra Mira ve Yaman örnek ev’de baş başa kaldılar ve iyice yakınlaştılar, bunu öğrenen Orkun ise arkadaşlarıyla oraya gider ve Yaman’ı döverler. Örnek evde Orkun ve arkadaşlar yangın çıkar, bunun sorumlusu olarak Yaman’ı gösterirler ve bölüm burada biter. Medcezir dizisi 3. bölümde ise Yaman hastahaneye kaldırılır ve iyileşir. Yangının kimin çıkarttığını bulmaya çalışırlar. Ender hanım artık Yaman’ı kesinlikle eve almayacağını belirtir ve Selim ile Ender arasında sıkı bir tartışma başlar. Medcezir 3. bölümü izlemek için sabırsızlanmamak elde değil.

Medcezir 3. bölümü izlemek için video

Medcezir 3. bölümü izlemek için sitemizin bu sayfasını yer imlerinize ekleyebilirsiniz. Medcezir dizisi 3. bölüm ne zaman yayınlanacak diye soracak olursanız, televizyonda bittikten sonra ki gün bu sayfadan paylaşacağız. Sizlere bu diziyi biraz değişik şekilde paylaşıyoruz. Diziyi direk paylaşarak telif haklarını çiğnemek istemiyoruz. Bu yüzden diziyi youtube kanalına yükleyerek sizlere buradan linklerini paylaşıyoruz. Youtube link uzantısını buradan paylaşarak sizlere mecdezir 3. bölümü tek parça izleme imkanı sunuyoruz. Aşağıda ki linklerden medcezir 3. bölümü izleyebilirsiniz.

Medcezir 3. bölüm izleme seçenekleri aşağıda

“youtube.com/UZANTI-BURAYA-GELECEK”

Part 1: watch?v=BlSdvQitkEQ&feature=c4-overview&list=UUOuMB2WSX_7uGEGGjjEeFTw

Part 2: watch?v=5cdSHYpReFQ&feature=c4-overview&list=UUOuMB2WSX_7uGEGGjjEeFTw

Yukarıda ki şablona göre url kısmına yazıp izleyebilirsiniz.

Medcezir 3. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Medcezir 3. bölüm fragmanı izleMerhabalar, medcezir 3. bölüm fragmanı izlemek için doğru yerdesiniz. Medcezir 2. bölümü sizlerle paylaştık ve medcezir 3. bölüm 1. fragmanı hemen yayınlandı. Televizyonda gözükmeden önce hemen sitemize ekledik.

Medcezir 2. bölümü çok heyecanlı geçti ve 3. bölüm fragmanı geldi. İzledikten sonra sizde merak edeceksiniz, sinirleneceksiniz. Orkun’un yaptıklarına gıcık olmamak elde değil. Medcezir 3. bölüm 1. fragmanı izlemeniz için aşağıda ki videoyu kanalımıza yükledik hızlı bir şekilde, donmadan izleyebilirsiniz.

Medcezir 3. bölüm 1. Fragmanı aşağıdan izle

[youtube id="Q5xvfqPz_yY" width="490" height="300"]