Medcezir 17. Bölüm izle

Medcezir 17. bölüm izle seçenekleri için sizlerle bu yazıdayız. Medcezir’de olaylar çok iyi gelişmektedir. Önceki bölümde bir önceki yılbaşı görüntüleri paylaşıldı, o zamanlar herşey farklıydı. Orkun, Mira ile, Yaman ise Leyla ile çıkıyordu ama günümüzde herşey daha farklıydı. İşler karışık ilerliyor. Medcezir 17. bölüm izlerken epey heyecanlanacaksınız bizce. Medcezir son bölüm izlemek için bu sayfayı sınırsız kullanabilirsiniz.

medcezir, medcezir 17. bölüm

Medcezir 17. bölümde neler olabilir ?

Medcezir 17. bölümde Yaman ile Mira barışabilir gibi gözüküyor. Umarız bu güzel çift barışır. Hatta şunu öğrendik, Leyla, Yaman’ı aldatıyormuş meğerse o zamanlar. Herneyse normal zaman döndüğümüz zaman Mira acayip aşk acısı çekiyor, sürekli Yaman’a söylediği sözleri düşünüyor. Ve durumu düzeltmek için Eylül ile işbirliği yapıyorlar bu işe Mert’i de katıyorlar. Yaman’ın skype hesabından Leyla’ya mesaj atıyorlar ama ellerine yüzlerine bulaşıyor bu girişim. Yaman’a iki kat fazla rezil oluyor Mira… Medcezir 17. bölüm izle seçeneklerini kullanarak bu sahneleri canlı olarak izleyebilirsiniz. Daha sonra Yaman’ın burs’u incelemeye alınıyor. Sebebi ise Civanoğulları yani Orkun’un ailesi şikayet ediyor. Yamanda polislere yakalanmıştı en son, Giray yüzünden yine başı derde girecek, pardon Leyla yüzünden. Yine çocuğu çağırttırdı ve başı belaya girdi. Bu olay yüzünden okuldan atılabilir, hatta atılacak ama gerçekler ortaya çıktığında…

Medcezir 17. bölüm izle

Medcezir 17. son bölüm izlemek için sabırsızlananlar için yapabilecek fazla birşeyimiz yok. Televizyonda bittikten sonra sitemiz üzerinden donmadan izleyebilirsiniz. Medcezir 17. bölüm izle 10 Ocak 2014 için takipte kalın.